Widok

Ile zarabiacie w 2023?

Ciekawi mnie ile zarabiają forumowicze, krótko:
- zarobki miesięczne
- rodzaj umowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też się chętnie dowiem. Mieszkam z rodziną za granicą i rozważamy powrót do Polski, przed wyjazdem mieszkaliśmy w Gdyni. Nie jesteśmy na bieżąco z obecnymi pensjami. Jako pracownik biurowy (z doświadczeniem) zastanawiam się, na co mogę liczyć po powrocie. Czy 5000 netto jest realne w Trójmieście?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

To mam dla Ciebie radę: nie wracaj. Ja wyjeżdżam na dniach, bo tu się nie da godnie żyć.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

jesli dajesz sobie tam rade, to danie sobie rady tutaj jest o wiele trudniejsze.
Nigdy bym tu nie wracał gdybym miał tam jakiekolwiek godne zycie.
Tutaj jest z miesiaca na miesiac coraz gorzej

Ja 9k i żona 9k, ale to za granicą. Biorąc pod uwagę wyższe koszta życia, wychodzi mi 7500 na głowę na realia polskie. Dramatu nie ma, do wyższej klasy daleko, ale stać nas na wszystko. Do Polski tęskno, ajj tęskno. Pozdrawiam, dawny mieszkaniec trójmiasta
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

oboje z dziewczyna po ~9700 brutto - przed podwyżkami na 2023.
U mnie po doliczeniu dyżurów za cały rok wyszło 10-11k

34/35
UoP
pseudo IT
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

- 38 l.
- IT (tester)
- 20 k
- b2b

Inne tematy z forum Praca

Jaki system ratalny do sklepu internetowego? (14 odpowiedzi)

Mam od niedawna sklep internetowy postawiony na Sellingo. Jaki system ratalny dla niego będzie...

zbior borowek, holandia (3 odpowiedzi)

zbior borowek w Holandi, dostalam taka propozycje, czy opkca sie jechac? Da sie zarobic?

kurs obslugi kas fiskalnych- gdzie? (21 odpowiedzi)

Czy orientuje sie ktos gdzie w trojmiescie lub poza nim (Rumia, Reda, Wejherowo) mozna zrobic...

do góry