Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
POLECAM WARTO SKORZYSTAĆ! wątek zamknięty Firma godna polecenia. Realizacja zamówień bardzo szybka, obsługa przemiła,...
~;)
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2014

fantastyczna firma! wątek zamknięty Firma godna polecenia! Wspaniala oferta, szybkie wykonanie uslugi i cena...
~zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 lipca 2014

O takiej obsłudze marzy każdy klient. wątek zamknięty Jestem pozytywnie zaskoczona poziomem obsługi, wszystko zostało wykonane...
~Julita
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 lipca 2014

Lukasz - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony. Znajomy mi polecił i nie żałuję . szybko,...
~Lukasz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 lipca 2014

Mega! wątek zamknięty Bardzo godna polecenia firma! Rzetelne podejście do klienta i fachowa pomoc!...
~Konrad Mazur
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 lipca 2014

Warto polecić wątek zamknięty Serdecznie polecam firme ILEE. Współpraca układała się bardzo szybko i...
~Tom
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 lipca 2014

TAK wątek zamknięty Profesjonalna obsługa i dogodne ceny
~Olos
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 lipca 2014

Extra wątek zamknięty Bardzo dobry kontakt, wszystko dopięte i czas realizacji super szybki
~konrad
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 lipca 2014

Paweł Borny - opinia wątek zamknięty Warte polecenia ! miło,szybko i dobrze zrobione ;)
~Paweł Borny
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 lipca 2014

Polecam ILEE :) wątek zamknięty Biuro ILEE to wysoki poziom usług i profesjonalne podejście do klienta,...
~Ala
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 lipca 2014

ILEE na 6 wątek zamknięty Zlecenie przyjęte od ręki. Rzetelna, dobrze wykonana i przede wszystkim w...
~Kacper
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lipca 2014

Polecam wątek zamknięty Szybko, profesjonalnie i za uczciwą cenę. Oby tak dalej! Jeżeli będzie taka...
~pigmejczyk
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lipca 2014

ILLE - firma godna polecenia! wątek zamknięty Polecam wszystkim biuro graficzno-projektowe ILLE. Świetna oferta, panowie...
~cartmann
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lipca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry