Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Paulina Cejnowa - ocena Bardzo mili państwo, odpowiadają na wszystkie pytania i doradzają wszystkie...
~Paulina Cejnowa
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 21 lutego 2024

Kasia - opinia Zakupiłam w tym sklepie 2 świnki morskie, nie gryzły, są miłe dla dzieciaków....
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 16 kwietnia 2023

Marcin - opinia wątek zamknięty Sklep zoologiczny Gdynia ul. Chylońska 28 jest to powierzchniowo mały sklep...
~Marcin
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 maja 2020

Świnki morskie ładne zadbane wątek zamknięty Polecam zakup świnki morskiej w tym sklepie. Fachowe doradztwo, bogaty...
~Monika Kulesia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 marca 2018

Bardzo duży wybór dobrych jakościowo karm i niskie ceny wątek zamknięty Polecam sklep zoologiczny Ilona Gdynia ul. Chylońska 28. Stosunkowo tanie...
~Arek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 listopada 2017

Kilka godzin! wątek zamknięty Kocham was!:) Moją nimfe Namide kupilam dzisiaj. Jest niesamowicie mądra, nie...
~Niutoseku
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 grudnia 2016

Terrarystyka - gady, terraria i akcesoria. wątek zamknięty Super sklep. Bardzo duży wybór gadów, m.in. jaszczurki agamy brodate,...
~Anna
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 lipca 2017

Króliczka Ruda pozdrawia... wątek zamknięty Kupiłam tam mojego królisia - miniaturkę , baranka... prawie cztery lata temu...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2016

Super sklep! wątek zamknięty Szczerze polecam ten sklep, ze względu na szeroki wybór oraz niskie ceny!...
~Daria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2016

Świnki morskie młode śliczne zadbane tanio wątek zamknięty Polecam kupno świnki morskiej oraz akcesoriów dla niej w tym sklepie, gdyż...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 marca 2016

Serdecznie polecam wszystkim posiadaczom zwierząt wątek zamknięty Sklep znajduje się blisko mojego miejsca zamieszkania, więc poszłam troszkę z...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 października 2015

Szczury wątek zamknięty Wow. Szukałem szczura (przyjaciela) wszędzie w Gdyni i nie znalazłem nigdzie....
~Radek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 marca 2014

Polecam założenia małego akwarium, tak tanio to jeszcze nie było! wątek zamknięty Od dawna nosiłem się z zamiarem założenia akwarium, ale niestety nie było...
~Kamil
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 lutego 2014

Sklep zoologiczny w Gdyni wątek zamknięty Sklep zoologiczny w Gdyni, przy ul. Chylońskiej 28 to bardzo dobrze...
~Zuzia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 grudnia 2013

nic dodać!nic ująć! wątek zamknięty lubię przychodzić tu na zakupy, miła obsługa, dobre ceny, duży wybór towaru,...
~Karolina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 września 2012

POLECAM wątek zamknięty Szeroki asortyment, bardzo miła i sympatyczna obsługa, przytulny sklepik....
~marzenna79
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 lipca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry