Imagine Serwis

Opony - sprzedaż Wulkanizacja

Gdańsk, Gwiazda Morza 9

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kontakt z Gdyni wątek zamknięty Witam. Byłem klientem Panów Spod "9 ". Miło fajnie- opony zmienione...
~AdamT
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 marca 2017

Polecam! wątek zamknięty Bardzo miło,profesjonalnie oraz ceny przystępne. Serdecznie polecam każdemu,...
~Georgia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 stycznia 2017

Sprawna wymiana opon wątek zamknięty Wymieniam tam sezonowo opony bez problemów. Da rade dopasować godziny aby...
~Przemo
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 września 2016

wymiana opon wątek zamknięty Polecam warsztat. Faktycznie trudno znalezc to miejsce, dość ciasny wjazd ale...
~Kuba
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 czerwca 2016

Super wątek zamknięty Szybko ,tanio i miła obsługa .Polecam wszystkim.
~aga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2016

Profesjonaliści!!! wątek zamknięty Jestem stałą klientką serwisu i muszę przyznać, że mechanicy znają się na...
~Stała klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 stycznia 2016

polecam !!! wątek zamknięty Wszystko super! ! Obsługa profesjonalna, ceny super, wszystko zawsze na czas....
~Dorota
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 listopada 2015

Klient wątek zamknięty Witam, jestem klientem tego punktu od pewnego czasu i ciężko im coś...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 maja 2015

NIE POLECAM! wątek zamknięty Po wcześniejszej umówionej wizycie na wymiane opon, zastałem zamkniętny...
~klient
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2015

BEZNADZIEJA ! wątek zamknięty Dojechać tam to jakaś masakra, zawieszenie całe idzie zgubić... Może i trochę...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2015

wymiana opon wątek zamknięty wszystko w porządku szybka miła obsługa umówiłam się na konkretną godzinę i o...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 stycznia 2015

imagine serwis wątek zamknięty super szybka i fachowa obsługa, cena promocyjna bezkonkurencyjna Polecam w 100%
~Marek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 listopada 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry