Widok

Imago

Imago Temat dostępny też na forum:
Opinie do filmu: Imago.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam

Ale tylko tym, którzy są żądni kina o wolności, bez granic, bez kłamstwa i przereklamowanych scen
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nudny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Filmy

Dzień objawienia (18 odpowiedzi)

Opinie do filmu: Dzień objawienia . Przeczytaj o filmie.

Ojczyzna (5 odpowiedzi)

Opinie do filmu: Ojczyzna . Przeczytaj o filmie.

Za duży na bajki 3 (3 odpowiedzi)

Opinie do filmu: Za duży na bajki 3 . Przeczytaj o filmie.

do góry