Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Andrzej - opinia wątek zamknięty Jedzenie smaczne, bardzo duze porcje, lokal czysty, do tego czynny 24 h na...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 grudnia 2019

Martyna - opinia wątek zamknięty W dniu wczorajszym zamówiłam dania: Doner Kebab+ frytki oraz Doner Kebab+...
~Martyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 listopada 2019

Niedobre wątek zamknięty Nie polecam. Dostałem kebaba z końcówki rusztu, połowa mięsa to były grube...
~Marcin
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 lipca 2019

TRAGEDIA wątek zamknięty Kebab na dowóz opoznienie 35 min kebab zimny , chciałem bez oliwek a dostałem...
~pendrive
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 lutego 2018

Dramat!!! wątek zamknięty Nie polecam i radze omijac to miejsce szerokim łukiem. Kiedyś w tym miejscu...
~Kamil
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 stycznia 2018

CORAZ GORZEJ wątek zamknięty To już nie ten sam istambul co kiedys, do którego chcialo się wracać....
~mg
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 stycznia 2018

Porażka wątek zamknięty Czas oczekiwania na zamówienie 3 godziny... Pracownicy placówki początkowo...
~Beata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 stycznia 2018

Tragedia wątek zamknięty Czas oczekiwania - 3,5 godziny... aż straciliśmy ochotę na jedzenie...
~Jo
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 stycznia 2018

Tragedia! wątek zamknięty Czekalismy na zamowienie ponad 2h. Kiedy w koncu otrzymalismy jedzenie...
~Agata
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2017

Zmiana mięsa na gorsze. wątek zamknięty Jak dotychczas mięso było dziwnego sortu, ale zjadliwego, tak teraz doszło do...
~marian
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 czerwca 2017

Ok wątek zamknięty Byłem w tym lokalu juz kilkukrotnie, zamawiałem też na dowóz. Jedznei...
~Marek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2017

Nie polecam wątek zamknięty Na dostawę czekaliśmy ponad 1,5 h, kiedy w końcu dostawca przyjechał...
~Ola
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 grudnia 2016

Tragedia! Jedna wielka pomyłka, nie polecam wątek zamknięty Zamówiliśmy z dowozem kilka kebabów. Nie dość, że na dostawę czekaliśmy ponad...
~Zawiedziona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 lipca 2016

Nie polecam wątek zamknięty kebab zimny ,a składniki stare, mieso obrzydliwe. Gorszego nie jadłam.
~Natalia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lipca 2016

Najgorszy kebab w Gdańsku wątek zamknięty Zaczne od tego ze na kebaba czekałam prawie dwie godziny, na dodatek źle...
~Koneserki kebabów
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 listopada 2015

Nie polecam wątek zamknięty Kebab mocno średni . Zapiekanka spalona. Jednak do napisania opinie skłonił...
~Marts
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 listopada 2015

Klamcy czy nie chec?? wątek zamknięty Ostatnio kiedy przyjezdzam na kebab dziwnym trafem juz go nie ma tylko sa jak...
~7.11.15
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 listopada 2015

Totalne badziewie, niejadalna SPALONA na węgiel zapiekanka wątek zamknięty Byłem wczoraj zamówiłem zapiekankę, naczekałem się z 15 minut i dostałem...
~niezadowolony
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 października 2015

Porażka! wątek zamknięty W życiu nikt nie dowiózł mi większego syfu może to dla tego że się wstydził....
~Rafał R
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 października 2015

Nie zamawiajcie nowości zwanej BURGEREM!!!!! wątek zamknięty Jako nowość polecana jest stara bułka,z której po podgrzaniu odpadają...
~Paulina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 marca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
68

postów

61

wątków

do góry