Imbiss Istanbul Doner Kebap

Kebaby Bary

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 42

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nie jedzcie tutaj wątek zamknięty Stanowczo odradzam, nie dość że ceny w weekend są podniesione, to jakość...
~Kuba
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 lipca 2017

Najgorszy kebab w mieście wątek zamknięty Byłam w sobotę 22.07.2017 i szczerze gorszego kebaba, to ja w życiu nie...
~Agnes
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 lipca 2017

SUROWE MIĘSO !!!!!!! wątek zamknięty Obrzydliwy kebab- surowe mięso i sama kapusta , obsługa niemiła jakby była tu...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2017

totalnie nieporozumienie jako obiekt otwarty nocą wątek zamknięty totalna porażka. ja rozumiem, że nocą w sopocie może być spory ruch w takich...
~mic.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 maja 2016

Niedopieczony kurczak z chrząstkami. wątek zamknięty Nie dość że wybór dodatków praktycznie żaden, to mięso niedopieczone. Sos też...
~Maria
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 grudnia 2015

(...) wątek zamknięty kebab nic specjalnego ale obsługa żeruje na tym iż większość klientów jest...
~AGAAAAA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 maja 2015

kebab ok wątek zamknięty ale pewnego dnia obsluga chciala mnie naciagnac na podwojne mieso dajac...
~vito
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 lutego 2014

Porażka wątek zamknięty Ból brzucha i napuchniety bebzon utrzymywał się kilka godzin, pózniej wiadomo...
~Michał kelner
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2013

Fatalnie wątek zamknięty Bylismy wczoraj zjeść ze znajomymi i kebab i obsługa okazała sie totalną...
~Paulina
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 lipca 2012

kiedyś super teraz lipa! wątek zamknięty nie raz już jadłam u nich i powiem że nigdy nie narzekałam mimo że można było...
~sopocianka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 maja 2012

Świetny kebab! wątek zamknięty Mam tylko nadzieję, że kiedyś będzie możliwość dowozu.
~szesna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 stycznia 2012

Beznadzieja wątek zamknięty Zimna pita oraz chlodne mieso, tlumaczenie - takie sa wszystkie kebaby u nas....
~leo
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2010

Marcin - opinia wątek zamknięty Za barem panowie rodem z Istanbułu rozmawiający sobie głośno, w swoim języku....
~Marcin
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 czerwca 2008

Sheila22 - opinia wątek zamknięty Jedzienie dobre, ale za taką cenę powinny być większe porcje :(
~Sheila22
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 czerwca 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
15

postów

14

wątków

do góry