Widok

Imię dla chłopca

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Hej :-) jakie podoba Wam się imię dla chłopca?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kornel
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cooo ? Nie podoba wam się to imię?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Remigiusz, ma masę fajnych zdrobnień, można mówić Remek, Remi, Remcio, Remik
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7
Wiktor , Wiktorek bardzo ładne imię.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Bartosz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Osobiście znam Konrada, który od I klasy podstawówki był nazywany przez rówieśników Kondrat.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kondrat? nie ma takiego imienia....to nazwisko aktora...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak dla mnie Alan i Maksym
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

Mateusz, Jakub, Dariusz, Maciej, Łukasz.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dobrze też zwrócić uwagę na to, żeby imię nie było mylone przez innych albo przekręcane, np. Oliwer-Oliwier, Marcel-Marceli czy Konrad-Kondrat. Potem poprawianie innych przez całe życie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja lubię mniej popularne imiona. Typu Eryk, Emil, Dorian, Ernest itp.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Przede wszystkim weź pod uwagę fakt, że teraz wybierasz imię dla swojej dzidzi, synusia, małego słodkiego brzdąca, ale kiedy będzie to nastolatek, mężczyzna , facet....osobiście uważam, że najlepiej jak imie ma wiele możliwości odmiany...bo np. Nikodem, możesz powiedziec nikoś, nikosiek do malucha, a potem już tylko nikodem...do nastolatka mówisz w dość oficjalny patetyczny sposób " Nikodemie co o tym myslisz?","panie Nikodemie" brzmi tak ze bola uszy...ale to moze moje odczucia, bo lubie imiona meskie z litera "r", sa takie meskie, twarde, ale mozna je fajnie, bezbolesnie odmieniac, igor, konrad, wiktor, robert, artur, radek, chyba jedyne bez "r" które mi sie podobaja, to david i adam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Właśnie też się zastanawiam jakie wybrać, nie jest to łatwe zadanie :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kasper jest. A Kostek od Konstantego.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ładne sa imiona : Michał, Marceli,Olaf , Cezary, Franciszek.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Są takie imiona jak Kostek i Kasper? Czy to literówki?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Marcel, Kasper, Ignacy, Kostek, Kornel, Gustaw, Tymek... :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kacper, Jakub, Szymon :) Chociaż też będę miała chłopca i jeszcze nie wybrałam żadnego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry