Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sabina - opinia wątek zamknięty Polecam, pełen profesjonalizm na każdym etapie transakcji. Współpraca...
~Sabina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 sierpnia 2021

Julia - opinia wątek zamknięty Polecam biuro nieruchomości Imperium Home. Dziękuję za kompleksową pomoc...
~Julia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 sierpnia 2021

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Polecam z całego serca, nie mam zastrzeżeń. Wszystko poprowadzone wzorowo!
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 sierpnia 2021

Paweł - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam biuro. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Sprzedaż...
~Paweł
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 czerwca 2021

Agata - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam. Obsługa na wysokim poziomie, bardzo kompetentni agenci,...
~Agata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 czerwca 2021

Agata - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam współpracę z Imperium Home. Sprzedaż naszego mieszkania...
~Agata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 czerwca 2021

Jurek - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam biuro. Pracują tam wspaniali ludzie, którzy pomogą znaleźć...
~Jurek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 grudnia 2020

Iwona - opinia wątek zamknięty Polecam Imperium Home! Bardzo pomocni zarówno w sprzedaży mieszkania jak i...
~Iwona
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 grudnia 2020

Agata - opinia wątek zamknięty Wspaniała, profesjonalna obsługa. Życzliwi pracownicy. Wielkie podziękowania...
~Agata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 grudnia 2020

Dorota - opinia wątek zamknięty Polecam serdecznie, profesjonalna obsługa, szybka transakcja, która...
~Dorota
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 grudnia 2020

Franek - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Cały proces zakupu mieszkania...
~Franek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 grudnia 2020

Agata - opinia wątek zamknięty Kupiłam mieszkanie za ich pośrednictwem. Załatwili wszystkie papiery...
~Agata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 grudnia 2020

Agata - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam! Miałam przyjemność współpracy z Imperium Home. Bardzo...
~Agata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 sierpnia 2020

Grażyna J. - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam współpracę z biurem nieruchomości Imperium HOME. Sprzedaż...
~Grażyna J.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 sierpnia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry