Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Stomatologia i protetyka-super, estetyczna-masakra wątek zamknięty Ja i moja rodzina korzystaliśmy, zresztą korzystamy do dziś z usług...
~Jollie
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 grudnia 2018

Implanty - polecam wątek zamknięty Polecam Impladent. Od pierwszych chwil wizyty widać, że są fachowcami w...
~Justyna Wiśniewska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 listopada 2018

Nie polecam wątek zamknięty Ostatnio byłam z synem u p. Dentystki nie powiem jakiej nie ma cierpliwości o...
~Niezadowolony
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 października 2018

notoryczny brak czasu dla klienta wątek zamknięty Moze i ciekawy jest telewizor na suficie majacy zrelaksowac pacjenta, ale to...
~Zapolnik
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2018

dzię-ku-ję wątek zamknięty dziękuję za bezbolesna ekstrakcję zęba i pomoc w bólu :) będę do Państwa...
~monia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 lipca 2018

Świetni specjaliści wątek zamknięty Najlepsi specjaliści w Trójmieście. Zajęto się mną kompleksowo. Zadbano o...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 lipca 2018

polecam wątek zamknięty Miałam nieestetycznie wyglądające zmarszczki... Nie wiedziałam, jak sobie z...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 lipca 2018

super klinika :) wątek zamknięty Szczerze polecam, klinika pomogła mi uporać się z problemem niestetycznego...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 lipca 2018

Super specjaliści! wątek zamknięty Miałem straszne zmarszczki czołowe, z którymi nie radziły sobie żadne kremy -...
~Marek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 czerwca 2018

Medycyna estetyczna też tutaj jest! wątek zamknięty Ja w Impledent wypełniałem sobie bruzdę czołową, która znacznie mnie...
~Tomek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 czerwca 2018

super sprawa :) wątek zamknięty Szczerze polecam, super dentyści - w klinice leczę się od lat i nie zamierzam...
~Justynka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 czerwca 2018

Super klinika! wątek zamknięty Świetna klinika - nałożyłam w niej licówki na swoje zeby, dzięki czemu mogę...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 czerwca 2018

Gabinet, mega wątek zamknięty Impladent to gabinet, w którym wreszcie pozbyłem się swojej traumy z...
~Marek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 czerwca 2018

polecam :) wątek zamknięty Dużo gabinetów stomatologicznych już przerobiłam, ale oferta Impladent...
~Majka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 czerwca 2018

Super, bardzo polecam! wątek zamknięty Cieszę się, że są tacy specjaliści, którzy pracują z powołania i mimo kariery...
~Marek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 czerwca 2018

:) wątek zamknięty Oceniam doktora jako specjalistę, któremu warto zaufać zarówno poddając się...
~M_CH
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 czerwca 2018

Polecam! wątek zamknięty Uważam, że to bardzo profesjonalny gabinet, w którym zabiegi wykonywane są na...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 czerwca 2018

Medycyna estetyczna tylko w tym miejscu... wątek zamknięty Jestem stałą bywalczynią salonów kosmetycznych, bo lubię o siebie dbać....
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 czerwca 2018

Jak najbardziej polecam! wątek zamknięty Gabinet doktora Ziemlewskiego to bardzo dobra klinika stomatologiczna...
~Maja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 czerwca 2018

Polecam wątek zamknięty Faktycznie troche drogo ale warto. Profesjonalizm, mila obsluga,najlepszy dr...
~Asia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 maja 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
53

postów

46

wątków

do góry