Widok

Implanty zębów Gdansk/Sopot/Gdynia

Poszukuje specjalisty od implantów zęba, nie mam z przodu stałej kości jednego zęba i od wielu lat mam mlecznego, którego czas już wyrwać i zastąpić implantem. Szukam kogoś godnego polecenia w niewygórowanej cenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam z własnego doświadczenia placówkę Kryspin-Dent- mają dwa oddziały we Wrzeszczu i na ul. Kartuskiej. Doskonali jeśli chodzi o implantację i nie tylko.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zdecydowanie dr Krystian Krupski, przyjmuje w Browarze Gdańskim.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

W kwestii jakości implantu i poziomu zabiegu mysle ze nikt lepiej Ci nie zrobi zębów niz https://verdeclinic.pl/. Maja najlepszej jakości sprzęt oraz materiały a personel jest bardzo sympatyczny i zyczliwy w stosunku do Pacjenta. Codzimy do Verde z całą rodziną i jestesmy mega zadowoleni :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak w Verde sama robiłam implant. konsultacje i zabieg wspominam bardzo pozytywnie. sam styl wnętrza robi wrazenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ciężko wybrać gabinet która ma zrobic implanty. zabieg jest bardzo drogi i szczerze od paru miesiecy nie moge sie zdecydowac gdzie powinnam pojsc. moze rzeczywiscie Verde Clinic jest dobrym pomyslem skoro polecacie ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Dentysta na Warszawskiej w Gdańsku. Pracuje tam dr Tomek. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
K2Dental dr Krupski, i nie ma co chodzić gdzie indziej, bardzo dobry fachowiec
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Paradontoza - obiawy (3 odpowiedzi)

Cześć. Od jakiegoś czasu rusza mi się jeden ząb. Z innymi jest wszystko ok ale tej jeden i to z...

Kolonoskopia robiona przez lekarza kobietę. Gdzie? (15 odpowiedzi)

Polecacie kogoś?

Chirurg stomatolog dobry (3 odpowiedzi)

Muszę usunąć parę zębów na raz. Jestem panikarą. Kogo Państwo polecacie najlepiej Gdańk Oliwa -...

do góry