Widok

Implanty zębowe

Witam, proszę o informację gdzie najlepiej zrobić implant zęba ? Ktoś polecił mi stomatologię Dr Podralski ale cena za implant to 4500 pln, czy to nie jest zbyt dużo ? Nie mam zupełnie odniesienia jakie są ceny na rynku choć wiem ze jakos usług ww doktora jest wysoka? Gdzie warto wstawić implant?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


klinika nawrocki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko i wyłącznie euro-dent. Polecam. Dostaniesz gwarancję, co jest bardzo ważne, no i dodatkowo bardzo dobra opieka tam jest i kadra- polecam dr Stasyk.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wstawialam u dr.Podralskiego implant niestety mi sie nie przyjal w ramach gwarancji ponowny zabieg za jakis czas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja polecam klinikę dental Sense - gdansk ul myśliwska oraz il chmurlma. Świetnie wykształceni stomatolodzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Dijakiewicz Sopot
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie jest to tak dużo. Implant to koszt, który trzeba ponieść i trzeba się liczyć z tym, ze nie jest to takie tanie. Sama jednak absolutnie nigdy nie żałowałam, ze się na implanty zdecydowałam. Bardzo duża wygoda oraz czułam jakbym odzyskała własne zęby!
https://faktykrakowa.pl/20181231125952/implanty-zebow-ciesz-sie-pieknym-usmiechem-na-lata

Jeśli są odpowiednio założone i odpowiednio będziemy o nie dbali to jest to rozwiązanie praktycznie na zawsze!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na początku radzę wszystkim poczytać trochę o implantach. Implant implantowi nie jest równy.... jedne rozwiązania są lepsze...inne gorsze. Następnie wybrać jeden dwa systemy implantologiczne, które chcielibyśmy mieć w ustach, a potem znaleźć stomatologa, który wie, co robi. Pamiętajcie, że to Wy będziecie mieli implanty w ustach, a nie dentysta.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

No tak...w zasadzie wszystkie firmy piszą tak, że nic z tego dla przysłowiowego Kowalskiego nie wynika :) Klasyczny bełkot marketingowy.
Zwracajcie uwagę na:
- szczelność połączenia w obrębie łącznik, implant - brak szczelności (a tak jest w zdecydowanej większości systemów implantologicznych) to pompa bakteryjna, zapalenia (nieustanne) w obrębie tkanek miękkich i smród zgnilizny
- powierzchnia do integracji implantu z kością....im większa, tym lepiej...w końcu implant musi być dobrze w kości zakotwiczony
- stopień skomplikowania danego systemu...im bardziej skomplikowany tym gorzej
Najgorszymi systemami implantologicznymi w Polsce są systemy produkowane w Izraelu i Korei . Niestety Polska jest tym zalana...bo tanie.
Masz taki implant z koroną w ustach? Poproś stomatologa o odkręcenie łącznika i zdemontowanie go. Poczujesz jak "pachną" beztlenowce :) Miło nie będzie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja to zawsze czytam opinie na necie, bez tego ani rusz. Wybrałem gabinet w Gdansku, miałem wstawione 4 implanty w k2dental (w przeciągu roku) u doktora Krupskiego. Tak empatycznego doktora jeszcze nie widziałem. Widać było pasję do stomatologii. A ja cieszę się nowymi zębami już dłuższy czas.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też byłam ostatnio po raz pierwszy na robieniu implantu w tym K2 Dental na Lelewela, rzeczywiscie Krupski robi je bardzo dobrze. Oczywiscie trzeba troche za to zaplacic, ale to jest bolączka wstawiania implantow gdziekolwiek i u kogokolwiek, a tutaj chociaz jest to wykonane na perfecto. Mysle, że na drugi implant też tam wroce jak bedzie trzeba.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

o prosze! jestem w szoku bo ja jakos 2 miesiace temu zakonczylam swoja przygode z leczeniem w k2dental. jak na trojmiasto to jest na prawde wszystko przystepnie zreszta kazdy powinien sie sam zapoznac z tym co dokladnie robia i kto przyjmuje takze lepiej do nich zadzwonic albo zobaczyc https://www.klinikastomatologiczna.com.pl/ bo pewnie tam beda wszystko opisywali co robia. u mnie zag jest rok na gwarancji po zrobieniu wiec duzy +
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli szukacie naprawdę dobrego, i naprawdę doświadczonego specjalisty w zakresie implantologii, implantoprotetyki czy protetyki (korony,protezy,mosty), to rekomenduję Wam, z pełną odpowiedzialnością, implantologa/protetyka przyjmującego w Pearldent, w Gdańsku.
-Wszczepienie implantu (system szwajcarski, implant najwyższej klasy) - 3000zł
-Korona ceramiczna (porcelanowa) na tymże implancie - 2500zł
-Korona pełnoceramiczna -3000zł
(bezpłatna konsultacja,kontrola; łącznik śruba gojąca w cenie)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Skonsultuj sie z nimi https://implant-zebowy.pl/ - specjalizują się w takich zabiegach od dawna, mają spore uznanie, doświadczenie i wykorzystują najnowsze metody i materiały - efekt zaskakujący na WOW
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Implanty wszczepiałam w Gdańsku Wrzeszczu u dr Krystiana Krupskiego. Doktor z prawdziwego zdarzenia, wszystko się przyjęło, a wcześniej nikt inny się tego nie chciał podjąć.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja robiłam implanty u http://owczarekniemiecki24.pl/najlepsze-implanty-zebowe/ jestem bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko Bosmańska Dent Gdynia Oksywie. Profesjonalne podejście dr Tomka. Co super ważne to specjalista chirurg od lat zajmujący się implantami. Cena rewelacyjna. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Problem ze wzwodem (6 odpowiedzi)

Mam 40 lat i problem ze wzwodem robi sie coraz bardziej uciazliwy dla mnie i partnerki. Bedac...

Dobry fizjoterapeuta w przystępnej cenie??? (43 odpowiedzi)

Witam wszystkich, czy ktoś z Was może mi polecić sprawdzonego i w miarę niedrogiego...

Nerwica i depresja - jak wyjść z tego stanu ??? (401 odpowiedzi)

Witam, Czy są osoby na forum,które zmagają lub zmagały się z nerwicą i depresją ???? Jak...

do góry