Widok

Impotencja

Witam. Mam 35 lat. Od jakiegoś czasu mam duże problemy . Od 2 miesięcy nie jesteśmy tego w stanie zrobić z żoną.Dodam, że żona bardzo mi się podoba. Tylko problem leży we mnie.
Czy to może być impotencja? Jak temu przeciwdziałać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale z czego wynikają Twoje niedomagania? Stres? Przepracowanie? Zła dieta? Jakieś choroby przewlekłe?
Może to ma jakieś podłoże?
Co do środków to jest tego trochę. Od razu nie stosowałbym największego kalibru czyli sildenafil-u tylko coś pośredniego np penis complete. Zresztą poczytaj sobie o tym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stresu trochę mam w ostatnim czasie. To przyznaję ale dostałem awans na inne stanowisko i w najbliższym czasie raczej nic się nie zmieni ( taka praca...)/

Zastanawiałem się nad silndenafilem ale z tego co wiem to jest chyba na receptę a jednka chciałbym uniknąć wizyty u lekarza.
Badania również sobie robiłem w ramach badań pracowniczych i wszystko jest obecnie ok.
Partnerka jest świetna, nie jest kłodą.

MOże są jakieś ziołowe środki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest ich sporo na rynku. Na pewno nie kupuj niczego od nieznajomych sprzdawców na allegro bo to nie będzie skuteczne. Ani nie zamawiaj z zagranicy bo też się takie reklamują.

Obecnie całkowicie bezpieczym środkiem jest Penis complete. Ziołowe składniki
Jeszcze polecany jest Permen ale Penis complete daje moim zdaniem znacznie lepsze efekty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Permen to sobie można od razu podarować, ponieważ stosowałem i dosłownie nic nie pomaga :/ Kasa wyrzucona niestety w błoto, wiec oszczędźcie sobie niepotrzebnych problemów...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wypowiem się i ja ;P Skoro chcesz kupić sobie penis complete to czemu nie poszukasz w google. Przecież jak na tacy podane jest gdzie go kupić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

problem tkwi w psychice człowieka, nie tylko E ma wpływ na potencję
może warto zwolnić, nie pędzić za dobrobytem, nie dać się gnębić szefowi, nie pracować w szalonym tempie, bo potrzebny nowej generacji telewizor, telefon, samochód, dom z bajki... a życie nabierze nowego ciekawego smaku jeśli chodzi o suplementy to jasne mozna sprobować, sam polecam jednak cum on.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli problem wynika z psychiki to jak najbardizej rozmowa z psychoterapeutą pomoże.Jednak na początku polecam przebadać
poziom prolaktyny
testosteron
próby wątroowe
prolaktyne
oraz hormony tarczycy
Tak aby wykluczyć problem hormonalny.

Co do środków to nie polecam na samym poczatku tabletek z sildenafilem...Sam aktualnie biore viamen.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zaczynam brać te tabletki. drugi dzięń już biore, jakąs poprawa jest ale nie tak jak się spodziewamłem kiedy będzie lepsza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie w drugim dniu równiez nie było jakichś super efektów działania ;) Na co byłem w sumie przygotowany bo wcześniej sporo sobie o tych tabletkach czytałem i pisali, żeby za bardzo się nie nastawiac. Takie naprawdę dobre efekty widzialem po tygodniu, po dwóch tygodniach. Obecnie biorę od miesiąca i w porównaniiu do tego co było wcześniej to niebo a ziemia. Nie mam problemu z erekcją członek nie opada w trakcie. Co ciekawe to zobaczyłem u siebie wzrost ilośći spermy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

gdzie rezonans magnetyczny? (73 odpowiedzi)

Dziewczyny czy możecie mi powiezdieć gdzie w Gdansku można zrobić szybko rezonans magnetyczny...

Łóżkowe problemy u młodego mężczyzny (10 odpowiedzi)

Mam 19 lat, od jakiegoś czasu mam wraz z partnerką łóżkowe problemy. Mamy za sobą seks oralny...

gdzie najlepiej usunąć ósemki??? (65 odpowiedzi)

j.w. dodam, że jestem bardzo przewrażliwiona bo już jedno usuwanie mam za sobą (w przychodni Woj....

do góry