Widok

Impreza na całe Bojano

Czy ktoś wie, co to za impreza? Skoro już I tak nie dają spać też bym wpadł.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystko rozumiem, bawmy się, ale to już jest przegięcie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jak nie Banino to Bojano :D

Ludzie, zluzujcie... Ile tego imprez jest w sezonie ktore faktycznie przeszkadzaja? Kazdy raz na kilka lat moze dac sobie luz.

A moze boli ze nikt Was nie zaprosil? ;)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5
No właśnie dlatego pytam, bo bym wpadł z miłą chęcią niech ludzie się bawią śmiało! Ale też fajnie jakby dali znać wcześniej że aż tak głośno będzie. Poprostu nie lubię być zaskakiwany tak jak z wyłączeniami prądu
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
No fakt, jesli ma byc tak ostro to warto uprzedzić. W Baninie podobno uprzedzaili dwa tygodnie wstecz, ktos mial poltera albo wesele.

Trzeba zrobic swoja impreze.... Kurcze, co ja mowie. Miesiac temu tez naslali na mnie policje :D o 12. 15 w nocy przyjechali :D nawet moja 84 letnia babcia dziwila sie ze tal wczesnie :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
Monika, wypowiedz bez ładu i składu. Najpierw piszesz, żeby uprzedzać, potem, że policja przyjechała w nocy po 24 i to dla ciebie i babci za wcześnie. To, że mieszkamy w domach jednorodzinnych nie oznacza, że możemy urządzać głośne imprezy. Po g.22 należy chociaż trochę pomyśleć o sąsiadach i lekko ściszyć muzykę. Niektórzy wprowadzili się tu z myślą,,wolność Tomku w swoim domku,, a to tak nie działa. Ludzie z niską inteligencją chlają, głośno imprezują, a często w domu jest np. małe dziecko, które musi być pod opieką trzezwego rodzica. Szanujmy się, nie jesteśmy przeciwni zabawie, ale zagęszczenie w Bojanie jest coraz większe i jeżeli ktoś puszcza o 24 karaoke na cały regulator i drze się na całą wieś i pokazuje jak świetnie się bawi to sorry. Są tu starsi ludzie, pracujący i idący rano do pracy ( niektórzy w weekendy). Ģłośnych Imprezowiczów też obowiązuje prawo.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3

Taka to teraz moda .... róbta co chceta , wzięli dosłownie . Darcie mordy i głośna muzyka ..... jakie społeczeństwo takie i zachowanie .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nic nie słyszałem, pewnie dlatego że mieszkam w domu jednorodzinnym. Niech się ludzie bawią, życie jest zbyt piękne i krótkie, aby człowiek się smucił.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7
To czym się różni dom jednorodzinny od dwurodzinnego, czy szeregowca?wygląda na to, że ludzie w domach jednorodzinnych (czyli ty)nie słýszą głośnych imprez?Chyba jeszcze nie wytrzezwialeś, albo ty i M to ta sama imprezujaca ciągle rodzina
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
To pewnie jakieś patusy z szeregowców. Jak ktoś nie potrafi ściszyć swoich jęków po 22 i przeszkadza innym. To znaczy że jest zwykłym chamem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Nie z szeregowców, a właśnie z domu jednorodzinnego, w myśl zasady ,,wolność Tomku w swoim domku". Darcie na całe gardło, muza na full, karaoke do g.24 jakieś 3 tyg temu.Wprowadziliśmy się do swojego domu myśląc, że odnajdziemy tu spokój, a tu ciągłe głośne imprezy suto zakrapiane. Ludzie, to że macie ładny dom, nie oznacza, że jesteście bezkarni. Zapewne słoma z butów i siano w głowie skoro pozwalacie sobie na taką ignorancję i brak szacunku wobec tylu mieszkających w pobliżu ludzi.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Słyszeliśmy, niestety, to była przesada, hałas na pół wsi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Na policję dzwonić i tyle. Nie jestem przeciwnikiem zabawy. Jednak tak aby nie przeszkadzać innym. Kultura osobista przede wszystkim. Jak komuś się chce robić głośne imprezy to niech kupi działkę 5000m.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Cieszę się że się impreza podobała raz tak imprezę człowiek zrobi na kilka lat najbliższych sąsiadów uprzedzi a reszta Bojana jakby kija w d*pie mieli no naprawdę
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6

Dokładnie. Takie imprezy nie są przecież codziennie. Mieszkam 400m od miejsca wczorajszej imprezy i wystarczyło zamknąć okno i był spokój.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 6

Mowa tutaj już o 2 różnych głośnych imprezach. O jednej byli powiadomieni sąsiedzi wczoraj (super), o drugiej 3 tyg temu niestety nie, bo tam są ciągle głośne imprezy, okolicznych sąsiadów mają głęboko w d...Reasumując, myślę, ze nikt nie ma nic przeciwko imprezom od czasu do czasu, ale po g. 22 przyciszmy muzykę, a nie podchmieleni zabawowicze drą się na całą wieś i myślą jeszcze, że ludzie zazdroszczą. Szkoda ludzi starszych, może schorowanych. Nie kazdy musi słuchać głosnego ku..., chu...., pooolej itp okażmy trochę klasy, a nie chamstwa i prostactwa. Posiadanie własnego domu nie daje przyzwolenia do robienia wszystkiego co nam się podoba. Tak jak wszędzie obowiązuje cisza nocna po 22 i jest na to paragraf.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

Impreza, która miała miejsce tej nocy, to naprawdę jakieś nieporozumienie. Naprawdę bawmy się, ale w umiarze, a nie żeby cała wioska słyszała, że w jednym domu jest impreza - dla mnie postaw się a zastaw - niech ludzie słyszą. Dla mnie minuta po 22 powinien być spokój.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 8

Ta impreza trwała do czwartej nad ranem. Był tam chyba jakiś prowadzący, bo słychać było głos przez mikrofon. Dziwię się, że nikt z sąsiedztwa na zadzwonił po policję, do tej czwartej pewnie by przyjechali. To było gdzieś dalej od mojego domu, więc po nocy nie będę latała po wsi i szukała imprezowiczów. Ale odgłosy niosły się daleko. Ludzie, jak widać i słychać, mają różną mentalność.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

czemu sąsiedzi mieli dzwonić, świetnie sie bawili.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

Anonim w ramach wyjaśnienia: mieszkam wioske obok. Na mojej ulicy sa trzy domy caloroczne i 6 dzialek rekreacyjnych.

Impreze byla na poziomie, zadnych wymiotow czy darcia mordy ;) byla tylko albo az glosna muzyka na dworzu.

Problem na mojej ulicy polega na tym ze osoby z dzialek maja dzieci ktore wlasnie drą ryja od rana do wieczora gdy ja chce odpoczac po calym tygodniu pracy i puszczaja wsiunskie disco polo. I nikt nic nie powie.

Co to jak czlowiek raz na 10 lat, bo tyle tu.mieszkam zrobi faktycznie impreze to zaraz nasylaja policje.

Ulice dalej mieli w zeszlym tygodniu poltera ktory trwal bity weekend, dzien i w nocy i jakos nikt policji nie nasłał. Coz, u nas byla glosniejsza muzyka bo mamy potezne kolumny :D

Wiec impreza imprezie nie rowna. Ps jestem w ciazy a moi goscie byli trzezwi ;) wszystko z kultura, tylko ktos chyba byl zazdrosny ;)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6

Zgadzam się z Tobą na 100%.Sasiedzi nasylaja policję, bo to konfidenci.... Ale jak inni robią imprę co tydzień, drą ryje, klną to policja nie przyjedzie. Dlaczego? Bo to inny sort... Poplecznicy radnych, sami radni, znajomi wójta etc... Tak już jest w tym Bojanie. Mieszkam tu 15 lat i chyba nic mnie już nie ździwi. Konfident na każdym kroku....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

Jako autor posta, sprostuje. Cieszę się że się ludzie bawią poprostu interesowało mnie czy to z dworków czy skąd skoro słyszałem DJ. I jakiegoś prowadzącego. Impreza kulturka. Jak najbardziej pochwalam zabawę. Sam nawet nie raz mam gości i wiadomo trochę głośniej jesteśmy. Ja poprostu chciałem dowiedzieć się czy jakiś festyn był czy wesele czy urodziny. Tak co mógłbym złożyć życzenia albo wziąć udział w festynie a jeszcze jakby był o charakterze charytatywnym było by jeszcze lepiej. Także nie chodzi tu o złośliwości. Nie widzę sensu nasylania policji. Pamiętajmy każdy kiedyś był młody i szalał. Lepiej raz na jakiś czas wesoło i nikt nie powinien mieć pretensji. Jednak akurat od sal takich jak Dworki oczekuje się doboru takich materiałów budowlanych które wygłuszają dźwięk. Bo jakbyśmy mieli co tydzień takie imprezy na Bojanie to uważam ze nie było by nam do śmiechu. Pozdrawiam Autor wątku
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

To teraz wyobraźmy sobie, że mamy w najbliższej okolicy kilkunastu sąsiadów, którzy nazmiennie co tydzień wyprawiają głośne imprezy. Każdy z nich rzeczę "no ale to ja tylko tak raz na pół roku" a i tak co weekend w okolicy głośna impreza. Naprawdę trzeba zachować trochę zdrowego rozsądku i kultury.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Dobrze, że w rzeczywistości takie imprezy są rzadko i nie trzeba sobie nic wyobrażać i dopowiadać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Od urodzenia mieszkam na wsi i jak ktoś zrobi imprezę w sobotę to nie widzę w tym problemu. Sam lubię sobie zrobić ognisko puścić głośno muzykę i w d*pie mieć co mieszczuchy o mnie pomyślą. Nie podoba się? Wypad do bloku tam macie swoją cisze
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 17

Żal mi Ciebie. Nie jesteś ani mieszczuch ani wieśniak.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Najbardziej przeszkadza tym, co nie maja znajomych i nie potrafia sie bawic.Zazdroszcza i
Zal im d*pe sciska.
Tyle w temacie
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Kulturalni ludzie na poziomie świetnie się bawią przy piwku czy lampce wina. Nie potrzebują tabunów pseudo znajomych Nie otwierają okien i drzwi, żeby wszyscy słyszeli i widzieli ,, cudowną, pijacką imprę,, inteligentni ludzie szanują innych, nie chwalą się, bo ci co zazwyczaj bawią się ,,na bogato,, ściskają d*pę na korek przez resztę miesiąca, bo kasa się już nie zgadza. Jest takie mądre przysłowie,, nie wszystko złoto co się świeci,,, a wierzcie mi, stwarzane pozory tzw bogactwa często mylą. Skromni, mądrzy ludzie zawsze w cenie. Nowobogaccy, którzy mają majątek od rodziców, teściów, którzy sami w życiu nie dorobiliby się hulają najgłośniej( a niech ludzie widzą, słyszą i zazdroszczą). Zero wykształcenia, empatii, otworzy taki gębę w rozmowie i czas pryska.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4

Zazdrościć to można inteligencji, mądrych dzieci, zdrowia, jeśli go brak, ale nie pijackich imprez, głupoty i chamstwa, bo to każdy może mieć na zawołanie. Tyle w temacie.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

Odciąć takich starych,leniwych koni imprezowiczów ,,pokaż się a zastaw się,, od kasy rodziców i koniec. Nie będzie nawet na żubra raz w miesiącu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ale to bardzo przeżywacie. Krzywda wam się stała, bo ktoś impreze zrobił ?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tak, zrobił. Kochałam się z mężem i muzyka niestety nie była nastrojowa. Musieliśmy poczekać do 4 nad ranem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Bylo wpasc na impreze nie musialabys czekac tak dlugo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Pijackim imprezom mówię stanowczo nie!!! Bawię się tylko na imprezach na poziomie i z ludźmi posiadającymi intelekt.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jesteś pewna, że wasz słaby seks to wina tej imprezy? Niezła wymówka
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

"bawię się tylko na poziomie" oni też bawili się na poziomie. Zadbaj o siebie, będziesz atrakcyjniejsza dla męża wówczas, dla uniesień będzie dobra każda chwila.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ze mną bedziesz miala lepszy seks. Zapraszam Kiciu :***
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

impreza to maly problem ale co ci ludzie pala w piecu to jest nie do zniesienia lato zima caly rok na okraglo po kilka godzin dziennie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

śmieci...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tapicer kolo szkoly i jego sasiad pala notorycznie smieci codziennie od 21.30
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

pala smieciami jak przechodzisz kolo ich posesji smierdzi truja siebie i innych maja wszystkich gleboko w powazaniu ale im wolnop
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pójdę powąchać, to może przestaną.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Bojano

Psie przedszkole (7 odpowiedzi)

Polecacie jakieś zajęć dla szczeniaczka, chodzi coś w rodzaju psiego przedszkola. Czy jest coś w...

Plan kolęd w Bojanie (7 odpowiedzi)

https://bojano.diecezja.gda.pl/parafia-%C5%9Bw-jadwigi-kr%C3%B3lowej-w-bojanie

Tiry przy Biedronce (3 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, czyje i dlaczego blokują chodnik i ulicę?

do góry