Widok

Impreza połowinkowa

Byłam w tym lubie w czwartek na połowinkach. Alkohol drogi, obsługa miła. Muzyka była beznadziejna, stare piosenki, znudzone już bardzo. Klub chyba chciał sobie zarobić bo miejsca w klubie nie jest dużo, a ludzi było tyle, że nie było gdzie stanąć, nie mówiąc już o tym żeby usiąść. Na parkiecie taki ścisk, że ludzie się łokcami obijali o siebie, stali na schodach, jak pingwiny. No ale wejśćiówka 10zł to sobie zarobiliście... Okropnie duszno, ścisk i bałagan. Powinniście sprzedać połowe mniej zaproszeń. Najgorsza impreza na jakiej byłam. Zdecydowanie nie polecam, i już więcej nie pójdę . Dużo straciliście.
Moja ocena
Klub Andersen kategoria: Kluby, dyskoteki
obsługa: 5
 
klimat i wystrój: 4
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 2
 
3.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Droga Paulino
bardzo mi przykro, że nasz klub wywarł na Tobie negatywne wrażenie. Chcielibyśmy jednak troszkę się wytłumaczyć i wyjaśnić zaistniała sytuację..

1) jeśli chodzi o ceny w naszym klubie, to są one równe cenom w innych klubach o podobnych profilu
2) kwestia ścisku i zbyt dużej liczby ludzi nie jest jednak naszą "zasługą" organizacją i liczbą gości zajmuję się organizator imprezy. To on drukuje i rozprowadza zaproszenia...My udostępniamy klub i zapewniamy obsługę tego wieczoru
3) co do muzyki, przyjmujemy krytykę jako konstruktywną i przekażemy Dj-owi sugestie.

dziękujemy za miłe słowa skierowane w stronę obsługi baru, mam nadzieję, że całe to zamieszanie zostanie uznane jako nieporozumienie, i Odwiedzisz nasz klub jeszcze kiedyś wynosząc z tego dnia pozytywne wrażenia

pozdrawiam...Monika
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry