Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Spoko imprezy wątek zamknięty Bylismy ostatnio na śledziku w sobote, było super, duzo ludzi i sporo...
~Arek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 marca 2011

brak paragonów oraz różne ceny tych samych produktów wątek zamknięty Zamawiając piwo i wino prawie za każdym razem była inna cena (np za to samo...
~Z
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 lutego 2011

Sylwester 2011 beznadzieja wątek zamknięty Nie polecam nikomu kto lubi fajne imprezy. Lokal zarządzany fatalnie ,...
~zwrot kasy złodzieje
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 stycznia 2011

obsługa wątek zamknięty Z przykrością stwierdzam, że jestem pod niemiłym wrażeniem barmanki, która...
~gość
5

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 października 2010

andersen wątek zamknięty nie jestem studentem ani pedalkiem a to co czytam na tym forum jest dla mnie...
~chylonia 100% arka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 stycznia 2011

Najgorszy klub w trójmieście wątek zamknięty Zgadzam się zdecydowanie najgorszy klub w Trójmieście, beznadziejna obsługa,...
~Ivvvv
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 stycznia 2011

Sylwester 2010 wątek zamknięty Mi też muzyka na początku się nie podobała , ale podszedłem do DJ i...
~Arczi
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 stycznia 2011

sylwester 2011 wątek zamknięty Totalna klapa pod każdym względem czekam na zwrot kasy...
~klient
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 stycznia 2011

Interesanci wątek zamknięty Miałem nieprzyjemność odwiedzić ten klub na imprezie połowinkowej. Klub...
~Tomi
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 grudnia 2010

Madzia - opinia wątek zamknięty Nie podoba mi się muzyn na wejściu którego nie zrozumiałam co do mnie mówi...
~Madzia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 listopada 2010

Impreza połowinkowa wątek zamknięty Byłam w tym lubie w czwartek na połowinkach. Alkohol drogi, obsługa miła....
~Paulina
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 października 2010

Nic dodać nic ująć wątek zamknięty Klub jakich mało, trafiłem tam przypadkiem jako ktoś obcy, a teraz ......
~duchtesciowej
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 lutego 2010

Gregor - opinia wątek zamknięty Owszem najwięcej ludzi jest w Piątki i Soboty, natomiast to że w pozostałe...
~Gregor
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 września 2010

drogo / fajna muzyka - 0 imprezowiczów kiepski maketing wątek zamknięty Byłyśmy ze znajomymi kilka razy w Andersenie i na dobra sprawę tylko jedna...
~ali z bali
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 czerwca 2010

Ogólnie ok, ale... wątek zamknięty Na minus należy zapisać bufoniastą ochronę oraz słabego DJ-a, któremu zaczęła...
~Marek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2010

Super miejsce:)! wątek zamknięty Świetna obsługa, dobra muzyczka:)ceny przystępne....imprezki karnawałowe były...
~Hanka84
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 marca 2010

mifikso - opinia wątek zamknięty Klub położony w bardzo fajnym miejscu, wspaniały wystrój, smaczne trunki i...
~mifikso
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 lutego 2010

Rewelacja ! wątek zamknięty Spędziłam tam imprezę walentynkowo-śledzikową i było niesamowicie! Klub...
~Kasiulka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 lutego 2010

Selekcja wątek zamknięty Przykro, bo naprawdę zawsze się tam dobrze bawiliśmy ze znajomymi bez względu...
~Magda
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 listopada 2009

Bardzo Pozytywnie wątek zamknięty Bawiliśmy się większą grupą w sobotę w anderenie i jestem zadowolona z każdej...
~Kamila
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 października 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
86

postów

76

wątków

do góry