Widok

Impreza w Baninie

Wirus szaleje a wieś się bawi. Ciekawe ile będzie nowych chorych po tej imprezie co ją w całej wsi słychać ?
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 11
Złota ulica! Ryja tak drą jakby sami w polu byli
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

Po to się wyprowadzili na pole
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 11

Nie wiem ilu będzie chorych dnia następnego, ponieważ nie wiem ile kto wypił .Najwyżej trochę pochorują ,napiją się wody i będą zdrów,tak to czasami jest ,że się ludzie źle czują dnia następnego
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ludzie są bezczelni. Przecież jak dwa lata temu planowali wesele, mogli wziąć pod uwagę wirusa!

Jasne, niech wszyscy wszystko odwołają i siedzą zamknięci w domach.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 12

I mamy wypowiedź Kononowicza. Żeby nic nie było.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Wieś tańczy i śpiewa. Buractwo i tyle w temacie. Zróbcie sobie imprezę ale nie taką, by było was słyszeć po drugiej stronie Banina. Niech będzie głośno ale dlaczego ma być 200 decybeli, zamiast np 50 Żeby to jeszcze była muzyka Pink Floyd e
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 6
Niektórym się wydaje że skoro oni uwielbiają g*wno zwane disco polo, to inni też muszą
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 11
To nie chodzi o disco polo, czy np tęczową wyszkoni, buractwo chciało w taki sposób zaimponować bo wszystkich wkoło mają głęboko w du....!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wszyscy mocni na trojmiasto.pl to zapraszam na forum Banino na fb mądrale. Przynajmniej mlodzi beda mieli co wspominac, wiekszosc mieszkancow ma tak sztywno w ...... ze sztywniej sie nie da
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 13
No wiadomo, tutaj każdy kozak w necie a świecie wiadomo, pobudka marsz do korpo, tam caly dzień cicho a potem szybka kawa( prima) w domu"willi na wsi" i szybko do klawiatury pokazać kto tu z miasta przybył
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7
Chei dlaczego nie ma poprawin napił bym się czegoś
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
W Baninie po prostu jest fajno i lubię słuchać jak ludzie bawią się dobrze a najbardziej uwielbiam typa w aucie bez dachu co gdy z fury rąb..e basem jak z rybnego targu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
Może jeszcze jakieś wesele zorganizujemy, bo mamy dopiero 2 miejsce w Polsce pod względem zakażeń
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5
No tak, nad morzem i na jarmarku nikt sie nie zaraża. Tylko wesela. Moze wystarczy pomyśleć, ze to wakacje i cała polska wali nad morze bo "rozdali" bony, żeby do nuch wróciły i dlatego straszą wyjazdami za granicę? Marionetki
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
Racja.Manipulują nami jak tylko mogą.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ale ciemny naród się cieszy.. bo kolejne 500
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 12
Ten rząd dał 500,szambo chciał dać 700 i to nie byłoby rozdawnictwo. A roztowski z rudym mówili, że na 500 piniędzy ni ma i ni będzie.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ale przecież pieniędzy dalej nie ma. To wszystko było/jest z kredytu. W krótkim okresie ok. Ale to wszystko będzie trzeba spłacić kiedyś.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 8

Nie ogladaj tvnienawiść, bo oni cię ogłupiają. Wystarczy nie kraść, płacić VAT a wtedy rząd dzieli się owocami. Kiedyś 2008 - 2015 piniędzy ni ma i ni będzie, teraz jest płacony VAT i są pieniądze.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 15

Przestań proszę bo mi zajady pękają.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 8

To uważaj żeby ci też żyłka w d..... nie pękła. Boli prawda co!!! ale to dobrze bo będzie długo bolało.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 7

Zalatuje ciemnym pisiorem.. ha ha
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 12

okolice Żytniej - boczna od Żłotej -szeregi , disco polo,przekleństwa i głosna muza na cała wieś. Pierwsza w nocy piski dzieciaka i,wrzaski pijanych bab i itp.żenua
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkam na Żytniej... Nie słyszę żadnych imprez... ciekawe...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Jak słyszę takie głośne,huczne ,alkoholowe imprezy,to strasznie jestem wnerwiony,ale nie dlatego, że one są głośne, huczne i alkoholowe ,tylko dlatego, że mnie tam nie ma!!!!
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 9

Hmm od kiedy tu mieszkam w baninie to zauważyłem że mieszkańcy a w zasadzie nie z trójmiasta tylko przyjezdni zachowuja sie jak w domach jednorodzinnych na spraszaja znajomków i sie chwalą co maja .Imprezy do świtu krzyki , wyki . Własciciele swoich domów ... nie interesuje ich że czyjes dzieci śpią za ściana , że ludzie pracuja .wydaje im sie że mieszkaja sami w pustkowiu tępe to i głupie .Po kilku dniach głowa w chmurach i wielka elita intelektualna z trójmiasta.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

To sie nazywa, Egoizm (łac. ego ja) nadmierna albo wyłączna miłość do siebie. Egoista kieruje się przeważnie własnym dobrem i interesem, nie zwracając zbytniej uwagi na potrzeby i oczekiwania innych. Odnosi wszystko do siebie, patrzy na świat poprzez pryzmat ja, nie uznaje wewnętrznie systemu wartości społecznie akceptowanych.
Osoba egoistyczna nie musi być postrzegana za taką. Czasem na skutek oportunizmu stara się uchodzić za altruistę, aby dzięki temu wywołać u innych efekt altruizmu odwzajemnionego i tym samym uzyskać cele dla siebie.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ta definicja może dotyczyć również osoby, która oczekuje, że inni będą chodzić na paluszkach bo ich dziecko śpi; nie zwracając zbytnio uwagi na towarzyskie potrzeby sąsiada. Dzieci również krzyczą nie tylko sąsiad z kumplami. Zwyczajnie i po prostu kij ma dwa końce.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

Potrzeby towarzyskie a pijackie darcie ryja to jednak nie to samo.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

No własnie o to mi chodzi... Raz kiedys też rozumiem ale non stop chlanie do nocy patologia...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Cierpliwości, zaraz skończy się albo forsa, albo wątroba - komornik lub marskość rozwiążą problem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Co za idioci to piszą jak mają za co to niech się bawią na Kaszubach zawsze kogo było stać to wesele trwało dwa tygodnie tak jak u górali dajcie im spokój bo oni tutaj są urodzeni i ich pochodzenie jest z przed drugiej wojny światowej lepiej wypijcie za ich zdrowie
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 11

To nie patologia to (po) tologia. To tak zwany liberalizm. Wolność tak, tylko że ścianą, bo jak nie ma ściany, to nie jest wolność tylko anarchia.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Brawo 24 osoby chore z powiatu kartuskiego brawo, kiedy następne wesele ?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jutro biba u mnie wbijaj
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Dziś wracam do kraju do Banina będzie głośno ichucznie do rana jak będzie słychać to wbijajcie jak popadnie zapraszam alkohol gryl na miejscu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

ogór i tyle. kiedys był nowy port, brzezno. dzis ogóry sa w baninie i tego typu wiochach. i dobrze
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

do góry