Impro-Dance

DJ i Wodzirej Agencje artystyczne Wideofilmowanie

Reda, Gdańska 35

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wiktoria - ocena Świetny dj, zabawa była bardzo udana, goście nie schodzili z parkietu. Polecam!
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 6 czerwca 2026

Wiktoria - ocena Świetny dj, zabawa była bardzo udana, goście nie schodzili z parkietu. Polecam!
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 6 czerwca 2026

Dagmara - ocena Jesteśmy bardzo zadowoleni. Piosenki i zabawy były trafione w punkt....
~Dagmara
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 24 sierpnia 2025

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry