Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Andrzej Zdzienicki - ocena nowy temat Szczególnie chciałbym polecić i jednocześnie podziękować Pani Edycie Ellwart...
~Andrzej Zdzienicki
-

ostatnia odp. 13 godzin temu

dodano: 18 kwietnia 2024

Anna Chmiel - ocena nowy temat I highly recommend Joanna Ketlinska as a professional and dedicated agent!...
~Anna Chmiel
-

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 15 kwietnia 2024

Kostrzewska Dagmara - ocena nowy temat Współpraca z Invilla a dokładniej z Panią Edytką to sama przyjemność! Pani...
~Kostrzewska Dagmara
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 10 kwietnia 2024

Magdalena Cajdler - ocena nowy temat Gorąco polecamy współpracę z panią Wiolettą Henningsen z Agencji InVilla...
~Magdalena Cajdler
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 10 kwietnia 2024

Wojciech - ocena nowy temat Polecam serdecznie współpracę z Panią Darią Chłopik z firmy Invilla! Jedyna w...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 24 marca 2024

Anna Hetak - ocena Jestem ogromnie wdzięczna Pani Wiolettcie Henningsen za kompleksową obsługę w...
~Anna Hetak
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 9 marca 2024

Anna Hetak - ocena Jestem ogromnie wdzięczna Pani Wiolettcie Henningsen za kompleksową obsługę w...
~Anna Hetak
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 9 marca 2024

Maurizio Bonino - ocena Sono stato piacevolmente sorpreso dalla professionalità della signora...
~Maurizio Bonino
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 2 marca 2024

Anna Kacprzak - ocena Polecam bardzo ta firmę! Pani Ewa- profesjonalistka w każdej dziedzinie. Byla...
~Anna Kacprzak
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 23 lutego 2024

Kamila A - ocena Pełna profesjonalizmu, uśmiechu i pozytywnej energii p. Dominika...
~Kamila A
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 17 lutego 2024

Karolina K. - ocena Z całego serca polecam współpracę z Panią Dominiką Gończ- Grzelak. To...
~Karolina K.
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 14 lutego 2024

Marta G - ocena Korzystałam z firmy InVilla przy okazji wynajmu mieszkania, pani Dominika...
~Marta G
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 9 lutego 2024

Jarek W - ocena Skorzystałem z usług agencji nieruchomości InVilla podczas wynajmu mieszkania...
~Jarek W
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 6 lutego 2024

Sylvia - ocena Doskonała organizacja, rzetelność na wysokim poziomie oraz pozostawanie w...
~Sylvia
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 5 lutego 2024

Marcin Błaszyński - ocena Skorzystałem z usług agencji nieruchomości InVilla podczas wynajmu domu nad...
~Marcin Błaszyński
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 27 stycznia 2024

Małgorzata 321 - ocena Współpracę z Panią Darią Chłopik oceniam wyjątkowo wysoko ze względu na...
~Małgorzata 321
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 16 stycznia 2024

Dorota - ocena Serdecznie dziękuję Pani Patrycji Glanc, która z ramienia Agencji invilla...
~Dorota
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 5 stycznia 2024

Joanna i Robert Szymosz - ocena Pani Monika Górska jest profesjonalistką w swojej branży. Zawsze na czas ,...
~Joanna i Robert Szymosz
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 3 stycznia 2024

Wojciech - ocena Zaangażowanie obsługa oraz profesjonalizm nic dodać nic ująć. Polecam
~Wojciech
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 27 grudnia 2023

Hanna Stolarz - ocena Pani Monika Górska bardzo dobry Menadżer.Jako opiekun klienta sprawdza się...
~Hanna Stolarz
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 20 grudnia 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry