Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Hanna Stolarz - ocena Pani Monika Górska bardzo dobry Menadżer.Jako opiekun klienta sprawdza się...
~Hanna Stolarz
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 20 grudnia 2023

viktoryia - ocena Bardzo dziękuję Patrycja Glanc za szybkie i sprawne przeprowadzenie wynajmu...
~viktoryia
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 14 grudnia 2023

Magdalena Jodłowska - ocena Polecam współpracę z Katarzyna Gryta, pełen profesjonalizm i podejście z...
~Magdalena Jodłowska
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 13 listopada 2023

Inwestorzy - ocena Bardzo miła i profesjonalna obsługa, która doprowadziła do pomyślnego...
~Inwestorzy
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 1 listopada 2023

Damian - ocena Bardzo polecam współpracę z Panią Agatą. Świetnie i kompleksowo pośredniczyła...
~Damian
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 18 października 2023

Paulina G. - ocena Polecam współpracę z InVilla Nieruchomości oraz Panią Wiolettę Henningsen....
~Paulina G.
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 6 października 2023

Ewa - ocena Kontakt i współpraca z Panią Krzysią jest na najwyższym poziomie....
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 22 września 2023

AP - opinia Mogę jedynie polecić usługi agencji, właśnie sprzedałem z ich pomocą...
~AP
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 30 sierpnia 2023

Katarzyna - opinia Serdecznie polecam agencję Invilla, w szczególności Panią Natalię Małycha -...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 18 sierpnia 2023

Paulina - opinia Bardzo sprawna i profesjonalna obsługa. Współpracowaliśmy z Panią Natalia...
~Paulina
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 17 sierpnia 2023

Grzegorz P - opinia Pani Agata Borys pomogła mi zrozumieć rolę pośrednika nieruchomości w XXI...
~Grzegorz P
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 16 sierpnia 2023

Krzysztof P. - opinia Polecam Panią Darię Chłopik z biura nieruchomości Invilla za pomoc przy...
~Krzysztof P.
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 5 sierpnia 2023

Krzysztof - opinia Profesjonalne i szybkie załatwienie wszystkich spraw związanych przy wynajmie...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 26 lipca 2023

Aleksandra - opinia Serdecznie polecam Panią Wiolettę Henningsen, od początku bardzo...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 5 lipca 2023

Weronika J. - opinia Wzorowa i profesjonalna współpraca z Panią Beatą Fedak, zaangażowanie i pomoc...
~Weronika J.
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 3 lipca 2023

Angelika Witkowska - opinia Serdecznie polecam współpracę z panią Wiolettą Henningsen! To osoba bardzo...
~Angelika Witkowska
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 5 czerwca 2023

Żaneta K. - opinia Polecamy biuro InVilla Nieruchomości a w szczególności Panią Natalię Małycha....
~Żaneta K.
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 23 maja 2023

Aleksandra Munnings, Wyspy Bahama - opinia Nawet nie wiem jak mam zaczac. Wiec moze od nazwiska.. Pani Wioletta...
~Aleksandra Munnings, Wyspy Baham
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 19 maja 2023

Tomadx - opinia Chciałbym potwierdzić pełen profesjonalizm, zaangażowanie i doświadczenie...
~Tomadx
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 17 maja 2023

Natalia - opinia Serdecznie polecam skorzystanie z usług Pani Dominiki Gończ-Grzelak,...
~Natalia
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 16 maja 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry