Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tomasz - ocena Szybkie wykonanie projektu jak i szybki termin realizacji montażu szafy....
~Tomasz
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 25 stycznia 2024

Patryk - opinia wątek zamknięty Pomiar jak i późniejsze wykonanie mebli bez najmniejszych zastrzeżeń. Meble...
~Patryk
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 marca 2022

Marek - opinia wątek zamknięty Indeco wybrzeże to firma godna polecenia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z...
~Marek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 listopada 2021

Krystian - opinia wątek zamknięty Polecam firmę indeco wybrzeże która działa kompleksowo! Najpierw przyjechał...
~Krystian
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 listopada 2021

Małgorzata Nowak - opinia wątek zamknięty Profesjonalne podejście do klienta, dbanie o każdy szczegół aby wszystko było...
~Małgorzata Nowak
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 maja 2021

Barbara - opinia wątek zamknięty Firma solidna, profesjonalna, meble- szafy działają bez zarzutu i prezentują...
~Barbara
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 marca 2021

natalia - opinia wątek zamknięty Do Indeco trafiłam przez znajoma, Pani Paula w salonie na Matarni była...
~natalia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 października 2020

Czikapik - opinia wątek zamknięty Bardzo przystępne cenowo szafy. Sympatyczny projektant, który przyjechał...
~Czikapik
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 października 2020

Dominika i Radosław - opinia wątek zamknięty Super szafa, porządne wykonanie, miła obsługa, zarówno podczas zamówienia,...
~Dominika i Radosław
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 lipca 2020

DG - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona .Polecam.Wycena ,projekt ,wykonanie,montaż bez...
~DG
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 czerwca 2020

Wojtekas - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony. Od początku do końca miła, fachową obsługą....
~Wojtekas
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 kwietnia 2020

Mirek - opinia wątek zamknięty Mam szafę w przedpokoju od nich z pieknym frontem polecam wszystkim
~Mirek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 lutego 2020

Tofawicz - opinia wątek zamknięty Mogę polecić, moja szafa jest z wytrzymałego materialu i nie zacina się,...
~Tofawicz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 stycznia 2020

Mebelki pierwsza klasa wątek zamknięty Mam zabudowę nową od Indeco. Jestem bardzo zadowolona, projekt zrealizowany...
~Czyszewska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 października 2019

Dobra garderoba wątek zamknięty Poświęcono mi czas, zrealizowano mój projekt od A do Z, Panowie monterzy...
~Emilka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 sierpnia 2019

Sonia Stawisińska - opinia wątek zamknięty Solidnie. Rzetelnie. Terminowo. Polecam.
~Sonia Stawisińska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 czerwca 2019

Szafa z drzwiami przesuwnymi wątek zamknięty Doskonała szafa - piękna, funkcjonalna, bardzo starannie wykonana i równie...
~Beata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 marca 2019

Dobra firma wątek zamknięty Polecam innym, szybki projekt i realizacja w konkurencyjnej cenie. Bardzo...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 marca 2019

Szafa wątek zamknięty Bardzo terminowi, robia porządne projekty, przy tym słuchają, czego tak...
~Cynka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 stycznia 2019

szafa w sypialni wątek zamknięty Szafa została zamontowana u mnie w sypialni jeszcze przed świętami. Piękny,...
~Tekla
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 grudnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
40

postów

40

wątków

do góry