Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Najlepsza :) wątek zamknięty Karolina jest przemiłą, skromną osobą z wielkim talentem. Jest bardzo...
~Maja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 marca 2016

Paznokcie wątek zamknięty Pani Karolina talent nad talentami, głowa pełna pomysłów :-)paznokcie...
~Karolina K
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2015

POLECAM wątek zamknięty Love'n Nails najlepszy salon w Trójmieście!! Jestem klientka już od prawie...
~Karina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2015

Najlepszy ! wątek zamknięty Profesjonalizm, swietna obsluga, superowi ludzie i wykonanie najwyzszej...
~Klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2015

Najlepsze studio paznokcia w Trójmieście wątek zamknięty Karolina jest mistrzynią w tym co robi, profesjonalna, miła, kreatywna,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2015

polecam z całego serca wątek zamknięty salon Love'n'Nails poznałam z polecenia i tak się zakochałam że chodzę tam do...
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2015

Super Extra Hiper MEga :) wątek zamknięty Nigdzie nie byłam tak zadowolona z usług jak w Love'n'Nails ! Cena adekwatna...
~Kamińska Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2015

zdecydowanie polecam wątek zamknięty Zdecydowanie polecam, to miejsce. Panie Karolina i Kasia- kreatywne, miłe,...
~Sylwia P
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2015

Idealne paznokcie- tylko tu. wątek zamknięty Do Pani Karoliny chodzę jakieś dwa lata, jest pierwszą prawdziwą stylistką...
~Irena Gadomska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2015

Super salon! Polecam!! wątek zamknięty Bardzo polecam salon Love'n'Nails! Super mila obsluga, profesjonalne...
~Alicja Petryk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2015

najlepsza ! wątek zamknięty Odwiedzam Panią Karolinę od jej pierwszych dni w Gdańsku . Profesjonalistka w...
~Edyta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2015

Love'n'Nails najlepszy salon w Gdansku wątek zamknięty Korzystam z usług salonu od marca 2014, nie wyobrazam sobie aby kto inny dbał...
~Ewelina_K
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2015

Love'n'Nails is the Best! wątek zamknięty Najlepszy salon w Gdańsku! W Love'n'Nails zawsze panuje niesamowicie...
~ewelina'90
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2015

Pelen profesjonalizm w wykonaniu dziewczyn;) wątek zamknięty Salon Love`n`nails to najlepsze studio paznokcia z jakim kiedykolwiek mialam...
~Olga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2015

Profesjonalnie, przesympatycznie i wyjatkowo! wątek zamknięty Dzieki Karolinie, po latach obgryzania moje paznokcie w koncu odzyly :) od...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2015

najlepsze studio paznokcia jakie istnieje ! wątek zamknięty Chodze do pani Karoliny Orzechowskiej od ponad roku i czystym sercem moge...
~Monika Smażyk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2015

Nie znalazłam lepszego salonu - polecam każdemu (nie tylko kobietom!) wątek zamknięty Gdy po raz pierwszy przyszłam do salonu, mieścił się w zupełnie innej...
~Elżbiet
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2015

uczęszczam od 2 lat - duży rozwój, szeroka oferta i gama produktów wątek zamknięty Korzystam z usług salonu od 2 lat, zaczynałam swoją przygodę jeszcze z...
~Patrycja J.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2015

kaska - opinia wątek zamknięty Nie mogłam przyjść na umówioną wizytę, zadzwoniłam z prośbą o wyznaczenie...
~kaska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 października 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry