Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Świetne indywidualen przygotowanie wątek zamknięty Do Błażeja trafiłem jako kontynuacja rehabilitacji po kontuzji kolana. Po pół...
~Mirek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2017

Wymagający oraz skuteczny wątek zamknięty Napisałam do Błażeja maila z zapytaniem o treningi. Już następnego dnia...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 września 2016

Profesjonalizm wątek zamknięty Treningi prowadzone przez Błażeja są dla mnie z jednej strony ciekawą...
~Rafał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 czerwca 2016

31Minut-Super Sprawa wątek zamknięty Witam, Dostałem namairy do 31Minut Pana Błażej od kolegi, który po wypadku I...
~Jacek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 marca 2016

Super Trener wątek zamknięty Bardzo fajne , profesjonalne podejście . Treningi są urozmaicone , a efekty...
~Arek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 grudnia 2013

Profesjonalizm, takt i kultura wątek zamknięty Półtora roku temu byłem typowym 60 letnim mężczyzną: z wagą dużo za dużą,...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 maja 2013

Profesjonalny wątek zamknięty Do Błażeja trafiłem w marcu 2012 po połowie roku osiągnąłem zamierzone cele -...
~M. Andrzejczak
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 października 2012

Cudowny! wątek zamknięty Trafiłam do Błażeja z zamiarem zrzucenia paru kilogramów i głównym celem -...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 lutego 2012

Czy On jest dobrym trenerem? wątek zamknięty Szanowni Państwo, Trafiłem na zajęcia sportowe prowadzone w trybie...
~Bartosz Nowak
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 listopada 2011

dzięki wątek zamknięty Przygotowywałem się z Błażejem do półmaratonu biegowego, który przyznam...
~mich
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 listopada 2011

SUPER wątek zamknięty Oboje z mężem trenujemy od pięciu miesięcy trzy razy w tyg. z Błażejem. Jeśli...
~Karolina i Błażej
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 listopada 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry