Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
reklama na aucie wątek zamknięty Reklama na aucie to dziś podstawa firmy.Zleciłem zaprojektowanie reklamy na...
~tomkatalo
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lipca 2013

Koszmarne podejście do klienta, brak kontaktu, opóźnienia w realizacji wątek zamknięty Nawet nie chce się zbyt wiele pisać, ręce opadają kiedy firma marketingowa ma...
~Zawiedziona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 listopada 2015

są świetni wątek zamknięty świetna firma, elastyczni, konkurencyjni cenowo, szybka realizacja
~Nata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 czerwca 2015

TRAGEDIA - czekam pół roku na pierdoły, kontakt właściwie zerowy wątek zamknięty Nie wiem skąd te wszystkie pochlebne opinie. Czekam PONAD PÓŁ ROKU na proste...
~PSSD
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 lutego 2015

reklama na aucie wątek zamknięty Projekt wykonany przez firmę okazał spełnił nasze oczekiwania. Reklama na...
~Andrzej K
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 lipca 2013

Gorąco polecam wątek zamknięty Jako że posiadam własną firmę poszukiwałem agencji w trójmieście która...
~Dikhet
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 lipca 2013

Wielki pozytyw wątek zamknięty Serdecznie polecam. Dystrybucja ulotek na wysokim poziomie. Tania cena,...
~Hitman
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 lipca 2013

Fachowe wykonanie usługi wątek zamknięty Firma wykonuje zlecone zadania rzetelnie i solidnie co owocuje wieloma nowymi...
~Jaś Pachołek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 lipca 2013

Świetna jakość usług wątek zamknięty Skorzystałem i nie załuję. Świetna dystrybucja ulotek, która przyniosła dużą...
~H.Z
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 czerwca 2013

Skorzystałem z usługi, jestem zadowolony. wątek zamknięty Jestem skłonny polecić tą firmę, złożyłem dużo zamówienie na projekty...
~Marek Kobylko
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 maja 2013

Tanie drukowanie wątek zamknięty Takiej firmy szukałam od dawna. Nie dość, że bardzo tanio drukują ulotki, to...
~Magdalena B.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 maja 2013

Tani druk ulotek reklamowych wątek zamknięty Firma oferuje dobrej jakości wydruki cyfrowe oraz szybką produkcje reklam...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 maja 2013

Ocena na pięć plus! wątek zamknięty Kompleksowe zamówienie, profesjonalne wykonanie! W tej firmie szybko i tanio...
~Atamano
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 maja 2013

Afrojack637 - opinia wątek zamknięty Owa firma oferuje tani druk ulotek reklamowych, dla mojej firmy był to...
~Afrojack637
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2013

totalna porażka wątek zamknięty niestety, mimo bogatej oferty i dobrej jakości wykonanych produktów...
~Polak
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 marca 2012

Firma bez zastrzeżeń wątek zamknięty Moja współpraca z Firmą trwa od ponad roku. W tym czasie zrealizowane zostały...
~IZ
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 lutego 2012

odradzam wątek zamknięty moze i oferta dobra i ceny ale ja osobiscie lubie jak ktos mnie traktuje...
~gal anonim
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 grudnia 2011

zdecydowanie odradzam wątek zamknięty Najbardziej niesolidna firma z jaką miałem do czynienia. Początkowo...
~Niezadowolony klient
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2011

Zdecydowany pozytyw! wątek zamknięty Po długich poszukiwaniach, w końcu udało znaleźć mi się firmę rzetelną i...
~Marek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 lutego 2011

Zdecydowany pozytyw! wątek zamknięty W sierpniu zleciłam tej firmie wykonanie 70 000 ulotek - efekty wyśmienite!...
~...
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 września 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
21

postów

20

wątków

do góry