Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Krzysztof - opinia Pomagają w każdej sytuacja a przy tym mili i rzeczowi. Współpracuje z IO od...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 kwietnia 2023

BeHaPe Dawid Peterlejtner - opinia Wieloletnia współpraca układa się znakomicie. Profesjonalne podejście do...
~BeHaPe Dawid Peterlejtner
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 sierpnia 2022

J.M. Pawłowski - opinia Firma Informatyczna Obsługa kompleksowo doradziła mi w projekcie instalacji...
~J.M. Pawłowski
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 sierpnia 2022

Aleksandra - opinia Obsługa i jakość świadczonych usług na bardzo wysokim poziomie. Panowie...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 czerwca 2022

Mariusz Grzywacz - opinia Współpracujemy z firmą IO od Lipca 2019 roku. Do tej pory bezproblemowo...
~Mariusz Grzywacz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 czerwca 2022

Dominik - opinia Z firmą Informatyczna Obsługa współpracuję już od kilku lat. Jest to...
~Dominik
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 czerwca 2022

Damian - opinia Najlepsi w swojej branży !!! Super kontakt z właścicielem i pracownikami....
~Damian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 czerwca 2022

Kamil - opinia Informatyczna Obsługa pomaga mojej firmie od kilku miesięcy. Przez ten czas...
~Kamil
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 czerwca 2022

Merrox - opinia wątek zamknięty Rewelacyjna obsługa. Rozwiążą każdy problem. Obsługa m.in. zdalnie przez...
~Merrox
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 lipca 2020

Jesteśmy zadowoleni wątek zamknięty Od kilkunastu lat korzystamy z oferty IB. Na każdy e-mail odpowiadają w ciągu...
~właścicielka firmy
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 października 2018

Teraz bez przestojów wątek zamknięty Pracownicy firmy przejeli koordynacje dostaw i serwisu sprzętu it i biurowego...
~Grzegorz właściciel firmy
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 października 2018

Współpraca na "szóstkę" wątek zamknięty Po kilku latach bardzo dobrej współpracy wystawiam IO szóstkę :) Dobrze...
~Karina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 lipca 2016

Polecam wątek zamknięty Panowie z IO bardzo sprawnie zorganizowali część IT dotycząca nowo utworzonej...
~Karol
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 lipca 2016

Sprawnie, szybko i solidnie. Panowie znają się na swojej robocie. wątek zamknięty Miałem problem z komputerem. Zadzwoniłem do firmy tuż po 9:00. Okazało się,...
~Mirek
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2015

Polecam z pełną odpowiedzialnością wątek zamknięty Wszystkim, którzy szukają nowoczesnej firmy, która profesjonalnie podchodzi...
~Oliwa Do Ognia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 marca 2015

Świetna obsługa. wątek zamknięty Gdybym mógł zamienić całe życie na współpracę z Obslugą informatyczna, to...
~Jakub
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 marca 2015

Super informatycy i super ludzie wątek zamknięty Z pomocy Informatycznej Obsługi korzystałam już nie raz. I przy problemach z...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 marca 2015

Świetna i profesjonalna obsługa! Zawsze na czas wątek zamknięty Firma Pana Michała obsługuje moją domenę i serwer. Jestem bardzo zadowolona z...
~Gosia K
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 lutego 2015

Taniej i szybciej, bardzo polecam wątek zamknięty zdecydowałem się na przeniesienie hostingu na IO. Strona działa szybciej, nie...
~Właściciel hostelu
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 lutego 2015

naprawa i odzyskanie danych wątek zamknięty oddałem firmowy laptop, który po upadku nie chciał się uruchamiać. Wszystko...
~Artur
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry