Inmart

Żaluzje, rolety i markizy

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sylwia - ocena nowy temat Bardzo szybko i sprawnie przeprowadzony pomiar i montaż. Wysoka jakość rolet....
~Sylwia
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 19 marca 2024

Piotr K - ocena Bardzo polecam Szybko i sprawnie zalatwia się sprawy z Piotrem Pełen...
~Piotr K
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 17 lutego 2024

Agata - ocena szybko, sprawnie i terminowo
~Agata
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 25 stycznia 2024

Dorota Stepnowska - ocena Z usług firmy Inmart korzystamy już ponad 10 lat. Jesteśmy bardzo zadowoleni....
~Dorota Stepnowska
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 1 grudnia 2023

Grzegorz - ocena Bardzo profesjonalne podejście do klienta... Fachowo zrobiony pomiar,...
~Grzegorz
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 11 listopada 2023

Marzena - opinia Roleta dobrej jakości, starannie wykonana, sprawnie zamontowana, bardzo dobry...
~Marzena
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 25 sierpnia 2023

Monika - opinia Chcemy bardzo przez duże B polecić firmę Inmart, obsługa , jakość , wykonanie...
~Monika
1

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 9 maja 2023

Mariusz - opinia Super i jeszcze raz super. Zaproponowano różne opcje, dyskutowaliśmy. Po...
~Mariusz
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 kwietnia 2023

Paula - opinia Bardzo polecam tą firmę- szybka realizacja, dobre materiały i duży...
~Paula
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 stycznia 2023

Andrzej - opinia Bardzo profesjonalna obsługa klienta, pomiar i prezentacja możliwości...
~Andrzej
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 listopada 2022

Aleksandra Gawrysiak - opinia Miałam przyjemność skorzystania z usług firmy tej wiosny. Zakładałam...
~Aleksandra Gawrysiak
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 sierpnia 2022

Justyna - opinia Pierwszy kontakt z Firmą miałam 9 lat temu, byłam wtedy bardzo zadowolona z...
~Justyna
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 czerwca 2022

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Jestem wdzięczna za pięknie wykonane żaluzje na mój balkon. Bardzo...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 kwietnia 2022

Alicja - opinia wątek zamknięty Polecam z całego serca. Profesjonalizm, świetny kontakt, wysoka jakość....
~Alicja
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 kwietnia 2022

Joanna Kohnke - opinia wątek zamknięty Muszę przyznać, że ocenę piszę wyłącznie w przypadku gdy wykonawca oraz ulgi...
~Joanna Kohnke
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 marca 2022

Mateusz - opinia wątek zamknięty Profesjonalnie i z humorem. Polecam!
~Mateusz
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 lutego 2022

Bożenna - opinia wątek zamknięty super,super, super- jestem bardzo zadowolona z moskitiery drzwiowej z...
~Bożenna
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 lutego 2022

zenek - opinia wątek zamknięty Terminowość , wysoka jakość materiałowa i usługi. Pełen profesjonalizm....
~zenek
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 stycznia 2022

zenek - opinia wątek zamknięty Terminowość , wysoka jakość materiałowa i usługi. Pełen profesjonalizm....
~zenek
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 stycznia 2022

Marcin - opinia wątek zamknięty Wszystko idealnie, polecam. Świetny kontakt i super realizacja.
~Marcin
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 stycznia 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry