Widok

Inspiracja Łazienki i toalety....

Szukam inspiracji na łazienkę oraz toaletę.... Pomóżcie bo nie mam pomysłu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesli nie masz pomyslu w ogole, polecam kupic kilka gazet wnetrzarskich i popodgladac ;) ja osobiscie uwielbiam gresy.
i lazienke i wc mam w kaflach 60\60, fugi na 1,5mm i w szarosciach, wszedobylskie beze mi juz sie znudzily...
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na pewno warto poprzeglądać portale wnętrzarskie, aby wstępnie zorientować się, jakie możliwości daje teraz rynek wyposażenia wnętrz oraz jaki styl łazienki najbardziej nam odpowiada. Obecnie na pewno modne są szarości np.w połączeniu z akcentami w jakimś ożywczym kolorze np. limonkowym, amarantowym, a także w połączeniu z drewnem. Ścian nie wykańczamy płytkami pod sufit, zamiast płytek można również zastosować m.in. farby, tapety, tynki dekoracyjne lub szkło (np. tafle szklane z nadrukowaną grafiką/zdjęciem). Odchodzi się już raczej od podwieszanych sufitów z małymi halogenami. Zamiast tego można zastosować minimalistyczne natynkowe oprawy oświetleniowe (np.kubiki). Jeśli koniecznie chcemy podwiesić sufit lepszym rozwiązaniem będą większe oprawy podtynkowe.
__________________________________________

Interior Affairs- architektura wnętrz
http://interior-affairs.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam stronę deccoria.pl, jest tam wiele fajnych zdjeć jak ludzie urządzili swoje mieszkania, kuchnie łazienki itp. przynajmniej nie ma tam zdjęć desainerskich, nierealnych i przerysowanych. tylko takie z życia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Remont - porady

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Łazienka - niebanalne i tanie urządzenie (28 odpowiedzi)

Myślimy o remoncie łazienki. Niestety większość rzeczy które mi się podobają są zwykle drogie, a...

Jaka podłoga do mieszkania? (45 odpowiedzi)

Kupiliśmy mieszkanie w stanie deweloperskim. Zastanawiamy się jaką podłogę wybrać. Opcji jest...

do góry