Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Lis lechu - opinia wątek zamknięty Wszystko jest bardzo dobrze , nawet celująco bym powiedział..
~Lis lechu
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 lipca 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Wspaniałe miejsce i cudowni nauczyciele. Mój synek codziennie chętnie tam...
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 września 2020

Adam, tata czterolatki - opinia wątek zamknięty Moja córka uczęszcza do przedszkola od roku. Nie było to łatwe dla nas, aby...
~Adam, tata czterolatki
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 sierpnia 2020

Mama sześciolatka - opinia wątek zamknięty Z łezką w oku kończmy nasz czas z Inspiratio. To wyjątkowe miejsce, jak i...
~Mama sześciolatka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2020

Ewa - opinia wątek zamknięty Dziękując wszystkim Paniom nauczycielkom, a szczególnie Dyrektor przedszkola,...
~Ewa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 sierpnia 2020

Odpowiednie miejsce dla mojego dziecka wątek zamknięty Jestem mamą 5 letniego chłopca. Syn bardzo rozwinął się w przedszkolu. Dzieci...
~Justyna J.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2015

Ogólnie wątek zamknięty Jesteśmy w Inspiratio od września i polecamy to przedszkole wszystkim...
~mama 4 latka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 lutego 2015

Super! Polecamy!Zadowoleni Rodzice. wątek zamknięty Polecamy z całego serca!, Nasz Syn zakończył już co prawda uczęszczanie do...
~Nylec Dariusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 grudnia 2014

Polecam! wątek zamknięty Przedszkole Inspiratio polecam z całego serca. Przemiła atmosfera,...
~Mamma
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2014

Super! wątek zamknięty Polecam wszystkim rodzicom, którzy chcą czuć, że ich dziecko jest w dobrych...
~Rodzice 3-latka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 marca 2014

Świetne podejscie do maluszków wątek zamknięty Synek chodził do grupy żłobkowej przez ostatni rok i wszystkim polecam to...
~Alicja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2012

Maria - opinia wątek zamknięty Mój synek uczęszcza do Przedszkola Inspiratio od września. Jako mama jestem...
~Maria
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 lutego 2012

Pierwszy miesiąc wątek zamknięty Właśnie minął pierwszy miesiąc pobytu mojego synka w przedszkolu. Dzięki...
~Mama Angelika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 września 2011

Pierwsze dni wątek zamknięty Jesteśmy właśnie po pierwszych dniach adaptacji do przedszkola. Pamiętając...
~Asia K.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2011

Naprawdę piękne miejsce wątek zamknięty Zacisznie, spokojnie, dzieci biegają w ogrodzie:), ale przede wszystkim liczy...
~Lucyna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 lipca 2011

Opieka i edukacja wątek zamknięty Moja córka uczęszcza do przedszkola od maja. Początki były chyba trudniejsze...
~Joanna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 lipca 2011

Rewelacyjne miejsce! wątek zamknięty Jesteśmy z mężem oboje pod wrażeniem podejścia do naszej malutkiej,...
~Tola
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 marca 2010

wyjatkowe miejsce wątek zamknięty dlugo szukalam miejsca dla synka. Ciężko mu było się zaadoptować, ale...
~Asia
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 stycznia 2010

Pięknie i ciekawie wątek zamknięty WIdziałam już wiele różnych przedszkoli. To miejsce jest zupełnie inne....
~Ewa
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 maja 2009

zdecydowanie polecam wątek zamknięty Bardzo cieple, przyjazne dzieciom miejsce. Panie bardzo sympatyczne, widać ze...
~mama
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 października 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
36

postów

30

wątków

do góry