INSTAL GAZ - Instalacje gazowe

Instalacje gazowe

Gdynia, Janka Wiśniewskiego 3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Robert - opinia wątek zamknięty Fachowe podejscie do tematu.Bardzo mila obsluga.
~Robert
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 października 2021

serwis na plus !!! wątek zamknięty Od kilku lat serwisuje opla chociaż mieszkam na zaspie i nie mam nic do...
~stały
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 maja 2019

bardzo dobry punkt wątek zamknięty Znakomita obsługa pod każdym względem . Od kiedy zdecydowałem się na auto z...
~Zbigniew
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2018

PEŁEN PROFESJONALIZM wątek zamknięty Chciałam złozyc serdeczne podziękowania za przywrócenie do...
~Joanna
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 czerwca 2018

Polecam! wątek zamknięty Trafić na dobrego lojalnego i rzetelnego mechanika, który nie wciśnie...
~klientka z Gdyni
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 lutego 2018

super warsztat lpg wątek zamknięty bardzo dobry warsztat, drugi raz skorzystałem z usługi i natychmiast pan...
~Mirek Pruszcz Gdański
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 grudnia 2017

Polecam. Prawdziwy fachowcy. wątek zamknięty Instalacje zakładają jak dla siebie. Polecam!
~Edward Boczek
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 października 2017

SUPER WARSZTAT LPG wątek zamknięty Super serwis, jedno spojrzenie i usterka zdiagnozowana, urwane połączenie...
~Mirek Pruszcz Gdański
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 września 2017

zle wykonana usluga wątek zamknięty Witam, mialem problem z moja instalacja staga, zakladana rok temu, lecz nie w...
~Michal
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 czerwca 2015

Firma godna polecenia. wątek zamknięty No cóż, tyle dobrego napisano już tutaj o firmie, że trudno dopisać coś...
~Leszek
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 września 2016

Idealna naprawa wątek zamknięty Jestem mile zaskoczony szybkością i jakością naprawy. Cena też bardzo dobra,...
~Andrzej
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 listopada 2016

Zadowolony klient wątek zamknięty Warsztat zdecydowanie profesjonalny, jestem bardzo zadowolony z szybkiej i...
~KRZYSZTOF
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 września 2016

Super firma, profesjonalizm i dbałość o klienta :) wątek zamknięty Jestem pod wielkim wrażeniem odnośnie jakości obsługi. Fachowe doradztwo,...
~Włodek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 września 2016

Instalacja Mercedes C180 wątek zamknięty Firma zamontowała instalacje gazową w moim Mercedesie C180. Auto nie...
~Marek W
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 grudnia 2015

Instalacja gazu w Fiat Grande Punto wątek zamknięty W moim Grande Punto instalowałem gaz. Wszystko odbyło się bardzo sprawnie....
~JackB
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 listopada 2015

przeglad regulacja,wymiana zbiornika wątek zamknięty Usługa wykonana solidnie ,pełne zaangażowanie.
~SZOFER
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 marca 2015

fachowo i terminowo wątek zamknięty Fachowa i bardzo terminowa obsługa. Pracownicy bardzo kompetentni i mili a...
~Roza
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 stycznia 2014

warsztat na piatkę wątek zamknięty Wybrałem zakład po szczegółowej analizie rynku i jestem bardzo zadowolony....
~DRS
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 stycznia 2014

Godny polecenia gazownik. wątek zamknięty Zakład w pełni profesjonalny. Gazowałem Forda Mondeo a to auto wymagające...
~Tomek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 grudnia 2013

Super Warsztat wątek zamknięty Mechanicy pełen profesjonalizm, bardzo miła obsługa, zero problemów. Naprawde...
~Bartek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 maja 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry