Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
POLECANE MIEJSCE PRZEZ LEKARZY wątek zamknięty Rewelacyjne miejsce! Bardzo polecam wszystkim osobom, które cenią sobie...
~Joanna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 lipca 2014

POLECAM wątek zamknięty Polecam zabiegi w instytucie fachowe doradztwo i przemiła obsługa
~gosia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 października 2012

Pełen profesjonalizm !!! wątek zamknięty Witam. Jestem zachwycona poziomem i profesjonalizmem usług. Pani Agnieszka...
~K.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2012

S.J. - opinia wątek zamknięty Witam! Polecam ten salon urody! Skorzystałam z zabiegu w tym tygodniu, Pani...
~S.J.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 stycznia 2012

Witam! wątek zamknięty Pragnę gorąco polecić Instytut Evis! Skorzystałam dziś drugi raz z zabiegu i...
~K.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 października 2011

super wątek zamknięty wspaniała profesjonalna obsługa. Polecam panią Martę, jest świetna....
~oki
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 września 2011

super wątek zamknięty Super! Rewelacyjna obsluga! Cudownie spedzony czas! Polecam peeling...
~D.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 lipca 2011

:-) wątek zamknięty Wspaniała obsługa! Pełen profesjonalizm! Polecam wysoką Panią w krótszych...
~P. S.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 czerwca 2011

:) wątek zamknięty Polecam Instytut! Niesamowicie miła i fachowa obsługa! Pani Daria robi...
~Izabela
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 czerwca 2011

super!!! wątek zamknięty Bardzo profesjonalna obsługa i jakość usług, wspaniały relaks. Polecam Panią...
~Julia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 października 2009

x - opinia wątek zamknięty bardzo miła obsługa, depilacja bikini wykonana profesjonalnie, dokładnie i w...
~x
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 stycznia 2009

manicure wątek zamknięty za 40 zł orzmałam uslugę poegającą na nieumiejętnym polakierowaniu paznokci,...
~ania
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 listopada 2008

Godny polecenia wątek zamknięty Odpowiednie miejsce dla tych, którzy chcą zadbać o swój wygląd i...
~Anna Lewkowska
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
14

postów

13

wątków

do góry