Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Julita - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam Panią Agnieszkę Damszel, która nauczyła mnie jak...
~Julita
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 kwietnia 2022

Marta - opinia wątek zamknięty Pani Agnieszka to wysokiej klasy profesjonalista. Terapia prowadzona jest z...
~Marta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 stycznia 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Jakiś czas temu mój syn zakończył terapię u Pani Agnieszki. Pani Agnieszko...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 grudnia 2020

Jacek - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam!!! Pomimo strachu i trochę sceptycznego podejścia do tej...
~Jacek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 lipca 2020

Marzena - opinia wątek zamknięty Mega super. Pełen profesjonalizm ! Dziękuję!
~Marzena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 czerwca 2020

Szczerze polecam. wątek zamknięty Pani Agnieszka jest terapeutą godnym polecenia, dającym pacjentowi wsparcie...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2019

goraco polecam!!! wątek zamknięty Pani Agnieszka to wspaniały specjalista, bardzo kreatywna i pełna energii,...
~Milena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 października 2018

Polecam! wątek zamknięty Zdecydowanie strzał w dziesiątkę!Pani Agnieszka to właściwy człowiek na...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 października 2018

Skuteczna pomoc i prawdziwe zaangażowanie - wspaniały psychoterapeuta! wątek zamknięty Pani Agnieszka jest osobą, która potrafi sprawić, że człowiek tonący we...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 września 2018

Fachowa pomoc wątek zamknięty Bardzo dziękuję Pani Agnieszce za miłą i fachową pomoc. Przyjechała do mnie...
~Asia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 lipca 2017

Pomoc,życzliwość,ogromna wiedza wątek zamknięty Witam. Zdecydowałam się umieścić ten komentarz , aby wyrazić swoje uznanie...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 marca 2017

Niesamowita pomoc wątek zamknięty Pani Agnieszka pomogła mi w niezwykle trudnym dla mnie momencie, poświęcając...
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 stycznia 2017

Szybka i profesjonalna pomoc wątek zamknięty Do Pani Agnieszki trafiłem z polecenia. Bez problemu udało się umówić na...
~Rafał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 grudnia 2016

Aniol wątek zamknięty Pani Agnieszka jest poprostu Aniołem w swojej pracy! Cudowny człowiek dzięki...
~daria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 grudnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry