Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
basen towarzyski ?? wątek zamknięty Nieprofesjonalne podejście prowadzących, irytujące gadulstwo i komentarze...
~kier
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 listopada 2014

Pani Monika jest rewelacyjna:)_)) wątek zamknięty Rewelacyjne podejście, profesjonalna obsługa i profesjonalne podejscie pani...
~A.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 lipca 2013

nie polecam!! wątek zamknięty nie polecam!!! bra profesjonalizmu!! umowilam sie na oczyszczanie twarzy -...
~m
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 marca 2010

Od dawna na zawsze:) wątek zamknięty Pani Kinga jest rewelacyjnie dobra!!! Mistrzostwo świata! Uzależnienie od...
~Karolek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

Rewelacja wątek zamknięty fantastyczne Spa- profesjonala i kompetentna obsługa.kilka marek do wyboru...
~Edward
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 października 2012

rewelacyjny manicure i zabiegi babor wątek zamknięty Od ponad 6 mc regularnie korzystam z usług kosmetycznych w hotelu Haffner....
~Monika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 lipca 2012

poprawa wątek zamknięty Bywałem w tym miejscu kilkakrotnie, ale ostatnia moja wizyta była wyjątkowo...
~M
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 grudnia 2011

mile zaskoczona wątek zamknięty Korzystałam z usług tego SPA po raz pierwszy i jestem mile zaskoczona....
~KAROLINA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 listopada 2011

Fantastyczny relaks dla zemczonej przyszlej mamy wątek zamknięty Bardzo udana wizyta. Kolejny raz jestem zadowolona. Wczesniej korzystalam z...
~mama 27
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 października 2008

+/- wątek zamknięty średnio co można powiedzieć, gdyż ceny są zbyt wysokie do zabiegów, nie...
~pola
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2008

Nieprofesjonalnie wątek zamknięty Zabieg wykonany bardzo boleśnie, stosunek obsługi do klienta pozostawia...
~Niezadowolony...
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 3 lipca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
13

postów

11

wątków

do góry