Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo zadowolona !!! wątek zamknięty Salon oraz bardzo fachowa obsluga w 100 % zadowolila moje oczekiwania. Nie...
~Polecam
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 czerwca 2017

Masakra. wątek zamknięty Byłam tam pierwszy i ostatni raz. Wyszłam z krzywo obciętymi włosami, z...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 lipca 2016

Pani Monika jest godna zaufania wątek zamknięty Jestem klientką pani Moniki już jakiś czas. Mam do niej zaufanie i tylko...
~Zadowolona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 października 2015

Serdecznie Polecam wątek zamknięty Absolutny profesjonalizm, przemiła obsługa, wspaniałe doradztwo. Zawsze z...
~Karolina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 października 2015

Zadowolona stala klientka wątek zamknięty Korzystam z usług kosmetycznych Pani Moniki od dwóch lat. Jestem bardzo...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 listopada 2014

POLECAM ! Profesjonalna obsługa i miła atmosfera . wątek zamknięty Jestem mega zadowolona! Salon spełnił moje oczekiwania pod dwoma względami....
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 listopada 2014

niestety wątek zamknięty ja niestety nie mogę powiedzieć ze jestem zadowolona z wizyt w salonie, a...
~magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2014

mala Ania wątek zamknięty Świetna obsługa, pełen profesjonalizm, mila atmosfera. Polecam szczególnie...
~Matheew
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 marca 2014

Pani Mała Ania wątek zamknięty Poszłam do Salonu chcąc jakiejś zmiany na wiosnę ale nie wiedząc zupełnie...
~Kamila
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 marca 2014

Pani Mała Ania! wątek zamknięty Pierwsza i pewnie nie ostatnia wizyta w Studiu Pani Anny Lisewskiej,okazała...
~Zuzia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 marca 2014

Tu się odpoczywa! wątek zamknięty Pani Monika jest wspaniałą osobą. Zabiegi kosmetyczne u niej dają widoczne...
~Bożena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 lutego 2014

Polecam !!! wątek zamknięty Jestem stałą klientką Pani Małej Ani i zdecydowanie polecam. :) w końcu ktoś...
~Dorota
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lutego 2014

:) wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, kosmetyki i przede wszystkim umiejętności!
~Agata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 listopada 2013

Drogie Panie! wątek zamknięty Klientką pani Moniki jestem dopiero od miesiąca, a już teraz widzę...
~Magda
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 lutego 2012

Bardzo polecam :) wątek zamknięty Wszystkim bardzo polecam! Zarówno super odprężające usługi kosmetyczne u pani...
~Magda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 lipca 2013

polecam wątek zamknięty Bardzo zadowolona jestem z usług fryzjerskich i kosmetycznych.Polecam...
~Ewa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 stycznia 2013

tez cos dla facetów :) wątek zamknięty Przede wszystkim odwiedzam kosmetyczne, gdzie głownie korzysta z liposukcji...
~Kuba
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 grudnia 2012

Polecam! wątek zamknięty Polecam, pełen profesjonalizm, miła obsługa. Nic dodać nic ująć!
~Wojtek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 września 2012

Studio doskonałe wątek zamknięty Do Pani Anny zgłosiłam się w sytuacji jak z taniego serialu... ślub miałam za...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2012

im - opinia wątek zamknięty Jak zawsze w pelni profesjonalne podejscie do klienta, polecam!
~im
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 czerwca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry