Widok

Integracja Sensoryczna

Niestety, nie jestem zadowolona z tego w jaki sposób przebiegł wywiad rodzicielski (spotkanie moje z Panią w Centrum) i diagnoza SI mojego dziecka. Wiele osób (wykwalifikowanych Pedagogów i Logopedów, a także terapeuci SI) zapoznało się z diagnozą jaką otrzymałam w Centrum Terapii Logop i żadna z tych osób nie wskazała w niej pozytywów. Jest to ułożenie w dłuższą wypowiedź zdań, jakie ja podczas rozmowy z Panią wypowiedziałam. Nie ma tu ani słowa o tym, jaka jest sytuacja (stan pod kątem SI) mojego dziecka, w jakim "momencie" jesteśmy. Jak powinna przebiegać Nasza dalsza "ścieżka" pod kątem terapii SI. Jestem bardzo zawiedziona, bo wiele osób poleca to Centrum. Jest wiele pozytywnych opinii. Jak dla mnie nie jest to miejsce godne polecenia pod kątem diagnozy SI. Może w innych obszarach (logopedia itp) sprawdza się to w 100%, ale diagnoza SI (wg mnie bardzo ważna!) jest na bardzo niskim poziomie. Kolejny raz przekonuje się o tym, że im mniej rozgłosu o placówce (nawet tego pozytywnego), tym bardziej te miejsca zyskują.
Moja ocena
obsługa: 3
 
jakość usług: 2
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: 5
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 2
 
3.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja byłam z córka w poradni Pegaz i jestem zadowolona. Bardzo wyczerpująco mi wyjaśnili jaki jest problem, jak będzie przebiegała terapia, jakich efektów się spodziewać. Może warto tu spróbować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A dlaczego nie powiedziała pani tego osobie, która wykonywała diagnozę? przecież omówienie diagnozy to rozmowa ze specjalistą, może warto było dopytać? my byliśmy zadowoleni, a samo omówienie zajęło ponad godzinę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto zgłosić się do poradni psychologicznej http://www.agathum.pl Zapisałam tam synka na indywidualną terapię integracji sensorycznej. Po wielu spotkaniach z terapeutą nastąpiła znaczna poprawa. Jestem ogromnie wdzięczna pracy terapeutów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam, na syn też uczęszczał. Po ok. roku terapii poprosiliśmy o opinię. Otrzymaliśmy druk ale niestety nikt nawet z nami jej nie omówił .... Personel się bardzo zmienia co nie korzystnie wpływa na dziecko. Jak na 80 zł za 45 minut to droga zabawa, o której efektach nawet nikt nie informuje ... Poza tym nawet nie dostałam ani 1 paragonu bądź potwierdzenia zapłaty .... słabe to wszystko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry