Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Annna R. - ocena Ciekawie prowadzona terapia, duże zaangażowanie specjalisty. Moje dziecko z...
~Annna R.
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 12 września 2024

Agata - ocena Bardzo polecam centrum terapii Logop. Pełen profesjonalizm i fantastyczne...
~Agata
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 23 listopada 2023

Anna - ocena Bardzo polecam, korzystamy z terapii integracji sensorycznej i jesteśmy...
~Anna
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 15 października 2023

Majką - ocena Jesteśmy bardzo zadowoleni. Poświęcono nam sporo czasu, otrzymaliśmy bardzo...
~Majką
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 września 2023

Michał Osiecki - opinia wątek zamknięty Z największą przyjemnością chciałbym wystawić ocenę 10/10 p. Oli, która...
~Michał Osiecki
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 maja 2021

Integracja Sensoryczna wątek zamknięty Niestety, nie jestem zadowolona z tego w jaki sposób przebiegł wywiad...
~Mama
4

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 grudnia 2017

Polecam!! wątek zamknięty Z całego serca mogę polecić Centrum Logop każdemu rodzicowi, którego dziecko...
~Aneta mama Witka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 stycznia 2018

solidna firma godna polecenia wątek zamknięty Pani Marta jest osoba profesjonalną w 100% z wspanialym podejsciem do dzieci...
~Maciej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 grudnia 2015

Rewelacja wątek zamknięty Po długich poszukiwaniach udało nam się z żoną w końcu trafić na porządnego...
~Rodzice Kuby
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 czerwca 2014

Szkoła rodzenia wątek zamknięty Bardzo profesjonalne i przyjazne miejsce. Świetnie, że szkoła rodzenia jest...
~Helenka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 maja 2014

Integracja sensoryczna wątek zamknięty Moja córka uczęszcza do centrum terapii Logop i jesteśmy zachwyceni....
~Mama Hani
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2014

terapia SI wątek zamknięty Mam doświadczenie z SI, bo jeden z moich synków już wcześniej uczęszczał na...
~K.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 października 2013

w poszukiwaniu dobrego logopedy wątek zamknięty To jeden z trzech gdańskich logopedów, z którymi jak na razie miałam i mam do...
~mama pacjenta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 października 2013

Polecam wątek zamknięty Mój syn uczęszcza na terapię integracji sensorycznej w Logopie. Jesteśmy z...
~Joanna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2013

jesteśmy zadowoleni wątek zamknięty polecamy, jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy z Centrum
~Anna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry