Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zadowoliny - ocena Bardzo fajna firma, Pani Kasia bardzo zaangażowana i profesjonalna. Mówią jak...
~Zadowoliny
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 12 marca 2024

Osiedle Zdrovo - ocena Mimo wielu trudności na osiedlu zawsze mogę liczyć na obsługę . Za każdym...
~Osiedle Zdrovo
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 11 marca 2024

Mieszkaniec Zatoka Bursztynowa w Gdańsku - ocena Najgorszy zarządca nieruchomości z jakim miałem do czynienia. Dostaliśmy go...
~Mieszkaniec Zatoka Bursztynowa w
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 7 marca 2024

Mieszkanka Wrzeszcza - ocena Dramat!!!! Nikt nie odbiera pod żadnym numerem telefonu! Skrzynka glosowa...
~Mieszkanka Wrzeszcza
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 6 marca 2024

Adamos - ocena Jakościowo według mnie bez zarzutu. Miła i fachowa obsługa. Widać że mają...
~Adamos
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 26 grudnia 2023

Adam - ocena Firma sprawdza się w administrowaniu nieruchomościami. Najważniejsze jest dla...
~Adam
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 24 października 2023

Niezadowolona - opinia Mam nieszczęście mieszkać na osiedlu zarządzanym przez tę firmę. Firma jest...
~Niezadowolona
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 września 2022

Iza - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie dobra i godna polecania firma. Naprawdę jestem zadowolona z...
~Iza
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 marca 2022

Adam - opinia wątek zamknięty Jak dla mnie bardzo dobrze. Rzeczowi, odpowiadają na wszystkie pytania,...
~Adam
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 lutego 2022

Tango - opinia wątek zamknięty Dobrze wykonują swoje obowiązki. Nie ma do czego się przyczepić.
~Tango
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 listopada 2020

Zarząd Os. Starogardzka - opinia wątek zamknięty Niestety jestem zobligowany przestrzec przed tym administratorem. Pomimo...
~Zarząd Os. Starogardzka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2020

Aster - opinia wątek zamknięty Sprawują się bardzo dobrze jako zarządca. Na bieżąco o wszystkim informują, w...
~Aster
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 sierpnia 2020

Kamil - opinia wątek zamknięty To bardzo dobra firma zarządzająca. Nasze osiedle jest zadbane i czyste....
~Kamil
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 marca 2020

dobrze przemyślane wątek zamknięty Firma od początku wyglądała całkiem przyzwoicie. Ich oferta od razu przykuła...
~Ignacy
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 września 2019

godna polecenia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z mojego administratora. Spokojnie mi się mieszka.
~Karol
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry