Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Adi - opinia wątek zamknięty Mało profesjonalny zakład. Usługa wyceniona na 1700 zł rozłożona w czasie na...
~Adi
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 sierpnia 2022

fifi - opinia wątek zamknięty Fajny warsztat, koles, Typu "Viking", broda , kolczyki, z pasja bo motocykle...
~fifi
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 listopada 2019

Polecam w 100% wątek zamknięty Korzystam z usług Inter-auto od kilku lat, ale dopiero teraz postanowiłem...
~Grzesiek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 października 2018

Trochę PRL, ale za to szybko. wątek zamknięty Trudno jednoznacznie ocenić tę firmę. Naprawiałem auto tam chyba z 5 razy -...
~Mieszkaniec Przymorza
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 grudnia 2017

Jestem bardzo zadowolony wątek zamknięty witam,polecam firmę z czystym sumieniem ,rewelacja,pani w biurze bardzo...
~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 października 2017

Nie polecam! wątek zamknięty Samochód został przyjęty z informacją, że zdiagnozują problem i zadzwonią...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 czerwca 2017

Nie polecam! wątek zamknięty Miła pani przyjęła samochód, obiecała, że mechanik zdiagnozuje problem i...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 stycznia 2017

Przemiła obsługa i profesjonalny serwis wątek zamknięty Cała naprawa przebiegła bardzo sprawnie. Byłem informowany o wszystkich...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 stycznia 2017

solidne badanie techniczne wątek zamknięty Dobrze wykonane badanie techniczne, amortyzatory również sprawdzone, światła...
~kierowca22
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 stycznia 2017

dobry warsztat wątek zamknięty jestem wieloletnią klientką warsztatu, wielokrotnie uzyskałam szybką i...
~kobieta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 grudnia 2016

polecam wątek zamknięty Czytając opinie o warsztacie - te negatywne, zastanawiam się, czy w Gdańsku...
~stała klientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 grudnia 2016

(juź nie) stały klient wątek zamknięty Ja również nie polecam tego warsztatu. Byłam na wymianie klocków, opon oraz...
~Młoda i naiwna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 grudnia 2016

Odradzam wątek zamknięty Przed badaniem technicznym umyj wszystkie części tak by BŁYSZCZAŁY Diagności...
~Ira
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 września 2016

Oszukany - opinia wątek zamknięty Uważam, że ten warsztat nie jest godny polecenie. Przyjechałem tylko na...
~Oszukany
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 marca 2011

Naciągacze wątek zamknięty Uważać na ich kosztorys. Ma się zupełnie inaczej niż wycena przed naprawą....
~waldemar
5

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 grudnia 2010

Wymiana rozrządu - na pewno nie tutaj wątek zamknięty po odebraniu auta - silnik pracuje dziwnie, dziwny zapach spalin tak jakby...
~Krzysztof
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 listopada 2014

Rzetelnie, szybko, w dobrej cenie! wątek zamknięty Fachowe doradztwo, szybka naprawa w naprawdę dobrej cenie!Rzetelna informacja...
~Janusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 czerwca 2016

Ten warsztat nigdy mnie nie zawiódł wątek zamknięty Oprócz miłej obsługi gwarantuje szybką i fachową pomoc. Silnik mojej Toyoty...
~H.O.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 czerwca 2016

Najgorszy Serwis w Gdańsku!!! wątek zamknięty Chętnie szczegółowo opisałbym czego dotyczy problem, jednak jestem...
~Robert Niekrasz
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 maja 2016

Dobry i przyzwoity poziom wątek zamknięty Biorąc pod uwagę wysokość cen usług to nie ma się czego czepiać.Panie...
~Jerzy K.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 maja 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
75

postów

52

wątków

do góry