Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Lucjan - opinia wątek zamknięty Pomoc przy odbiorze nieszkania na wysokim poziomie. Pan Tomasz znalazl sporo...
~Lucjan
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 listopada 2019

Polecam wątek zamknięty Polecam, pełen profesjonalizm! Dzięki Panu Tomkowi odbiór odbył się bez...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 czerwca 2019

Eryk - opinia wątek zamknięty Profesjonalnie wykonana usługa
~Eryk
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 maja 2019

Piotr - opinia wątek zamknięty Pan Tomasz przeprowadził dla mnie odbiór mieszkania od dewelopera w Gdańsku -...
~Piotr
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 maja 2019

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Nie było problemu z zamówieniem usługi na jeden dzień przed odbiorem, Pan...
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 marca 2019

Szybko sprawnie terminowo wątek zamknięty Spotkanie ustalone telefoniczne, Pan Tomasz pojawił się punktualnie i...
~Jarek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 lutego 2019

Odbiór Mieszkania wątek zamknięty Odbiór Mieszkania przez Pana Tomasza był sprawny i bardzo dokładny została...
~Damian
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 stycznia 2019

Pelna profeska. wątek zamknięty Szybko,fachowo i profesjonalnie.Tak w trzech slowach mozna opisac wykonana...
~Jacek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 stycznia 2019

Bardzo polecam wątek zamknięty Odbieralem wczoraj 2 mieszkania od dewelopera. Pan Tomasz znalazl pare...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 czerwca 2018

Mocno polecam! wątek zamknięty Wydaje się ze odbiór mieszkania od developera jest prosty i wszystko powinno...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lutego 2018

Profesjonalizm wątek zamknięty Pomoc Pana Tomasza przy odbiorze mieszkania była nieoceniona. Mieszkanie...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 września 2017

Odbiór stanu deweloperskiego wątek zamknięty Polecam,profesjonalizm Pana Tomasza.
~Joanns
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 września 2017

Odbiór w Alfapark wątek zamknięty Pan Tomasz pomógł mi odebrać nowe mieszkanie w zeszłym tygodniu. Gorąco...
~Ala
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lipca 2017

Godny polecenia wątek zamknięty Pan Tomasz bardzo pomógł przy odbiorze mieszkania w Gdansku 66 m2. Znalazł...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 marca 2017

Godny polecenia specjalista za przystępną cenę! wątek zamknięty Odbieraliśmy 20 października nasze 50 m. szczęścia ;-) i z Panem Tomaszem...
~K. M. O.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 października 2016

Uzasadnienie punktacji 6 wątek zamknięty Sam posiadam uprawnienia budowlane, tylko w innej specjalności, dlatego...
~Jan
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 września 2016

Profesionalizm przystępny cenowo wątek zamknięty Miałem przed odbiór mieszkania, stan deweloperski 45m2 z ogródkiem i komórką...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lipca 2016

Odbiór mieszkania wątek zamknięty Korzystałem z usług Pana Tomasza przy odbiorze mieszkania. Jestem bardzo...
~P. N
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 czerwca 2016

Szczerze polecamy Pana Tomasza wątek zamknięty Podczas odbioru Pan Tomasz skrupulatnie sprawdzał wszystkie elementy...
~Paweł
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 czerwca 2016

opinia wątek zamknięty rzetelnie, w terminie, jestem bardzo zadowolony z usługi.
~Łukasz-Gdynia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 maja 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry