Supermarket Intermarche

Supermarkety

Gdańsk, al. Rzeczypospolitej 33

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Igor - ocena Tak się złożyło, że wcześnie rano musiałem zrobić zakupy w markecie...
~Igor
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 27 lutego 2024

intemasze wątek zamknięty Mieszkam w Bystrzycy Kłodzkiej i często robię tam zakupy intermasze, lecz...
~klijent
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 września 2018

Kołduny z "mięsem" wątek zamknięty Od lat kupowałam kołduny z mięsem w intermarche. Teraz to co sprzedają to...
~Ona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 października 2017

Obsluga klienta - dno wątek zamknięty Wlasnie wyszłam z tego wspanialego marketu i wiem, że wiecej tam nie wrócę....
~Patrycja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 października 2017

kolejki do kas wątek zamknięty rezygnuję z korzystania z nich, bo nie szanują czasu klientów. Kolejki po...
~stefan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2017

Fatalna obsługa wątek zamknięty Dość często robię zakupy w InterMarche i powiem szczerzę,że przez jedną tylko...
~Asia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2016

Promocja tylko w gazetce wątek zamknięty skarga dotyczy sklepu w Kwidzynie ul Szeroka Od 27 04 miała być promocyjna...
~brzozowski
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2015

Intermarshe w ETC i pomidory "teatralne" wątek zamknięty nikt z personelu nie zauważa ze nadgnite ,poobijane pomidory -klasa 1 -...
~frt
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 marca 2014

Skarga wątek zamknięty Dzisiaj tj. 7 listopada byłam w Lublińcu w Inter Marche specjalnie po filcowe...
~krystyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 listopada 2013

skarga wątek zamknięty Skarga, dzisiaj przed, ok. 12.40-13.00 robiłam zakupy w Waszym sklepie....
~klientka
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 stycznia 2012

Przygotowania do meczu ? wątek zamknięty DNIA 15.10.12 udałem się do interrmache w Malborku i spotkało mnie zdziwienie...
~aszaj1
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 października 2012

makabrycznie obrażone kasjerki wątek zamknięty tyle obrażonych i niesympatycznych kasjerek w jednym miejscu nie znajdziecie...
~Krzy$iek
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 października 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
15

postów

12

wątków

do góry