Widok

Invest Pel developer gdańskie tarasy

Inwestycje i deweloperzy Gdańskie Tarasy Temat dostępny też na forum:
Proszę o jakieś informacje na temat developera ,bardzo ciężko coś wyszukać na temat po za oficjalna strona developera nie ma nic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oprócz widoku na jezioro to bardzo słaba inwestycja. Między Obwodnicą, a węzłem drogowym. Na miejscu dość głośno, stąd niskie ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ceny nie są az takie niskie... Ale fakt, jeszcze do tego ta stacja benzynowa... Lepiej dołożyć do wiszących ogrodow np
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Trzeba we wszystkim plusów szukać. Według mnie oferta nie jest taka zła :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

prawda, i tak w tym budżecie jest 100 % lepiej niż stężycka czy kowale np. pod tym kątem warto
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam bardzo złe doświadczenia z innej inwestycji, deweloper nie chce przepisać własności mieszkań, unika kontaktu, opóźnienia ponad 15 miesięcy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Masakra, bajzel i syf na budowie, woda ciągle stoi w garażu, okna uwalone i zniszczone, wjazd do garażu od strony ul Komedyktóry nie należy do Investpel a do hossy i mieszkańców Jasień bulwary, wjazd na ulicę na 99 % będzie zamknięty szlabanem do którego piloty będą mieli mieszkańcy Jasień bulwary.
Ogólnie mam wrażenie że próbują wprowadzać w błąd kupujących, ponieważ większość myśli że to jest Jasień bulwary i że to budynku hossy.
Pseudo ekskluzywne mieszkania przy samej drodze kartuskiej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Gdańsk

Nowa Letnica (192 odpowiedzi)

Inwestycja powstać ma w dzielnicy, która położona jest niedaleko centrum Gdańska, a jednocześnie...

do góry