Widok

Invest Pel- proszę o jakieś opinie na temat tego dewelopera

Inwestycje i deweloperzy Jasień Temat dostępny też na forum:
Witam, proszę o opinię na temat tego dewelopera, nic nie mogę znaleźć w internecie. Może ktoś mieszka w Gdyni w mieszkaniu przez nich wybudowanym?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Developera nie znam ale budynek na Śniadeckich na Wzgórzu a bardziej jego lokalizacja tragiczna. Budyne wręcz wcisniety pomiedzy blok i domek jednorodzinny. Widok z okien 0, nigdy nie kupiłabym tam mieszkania
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 17
Ostatnio oglądałem mieszkanie na Śniadeckich.Bardzo dobry punkt.Budynek wygląda na profesjonalnie wykonany.Chciałem kupić mieszkanie ale to co mi się podobało sprzedali.Prawie wszystko sprzedane.Niepotrzebnie sie ogłaszają.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7
Jest OK
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6
Kupiłem u nich mieszkanie na Śniadeckich- jakość wykończenia jest b.dobra, właściciel skory do negocjacji, sam się interesuje wszystkim, z wykształcenia jest inżynierem a to, że ma inne interesy to tylko dobrze o nim świadczy. Przed zakupem interesowałem się jego poprzednimi inwestycjami zwiedzałem orłowskie tarasy i tam spotkałem znajomego, który był równiez bardzo zadowolony.
Oczywiscie usterki zawsze się znajdą, ale to sa groszowe sprawy i wciągu jednego dwóch dni są poprawiane.
Niemniej polecam- wolę Developera z którym można pogadać niż dużych developerów, gdzie za kazdym razem ktoś inny z tobą rozmawia.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 14
Jaka śliczna reklama :) O jakości wykończenia porozmawiamy za rok ....
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 8
Jeden z najlepszych deweloperów w Trójmieście.
Polecam !
Kupiłem, zamieszkałem, jestem zadowolony.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 10

ten Pan był właścicielem piekarni w Wejherowie przez długie lata, czy jest inżynierem ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

A trzeba być inżynierem żeby być prezesem firmy deweloperskiej ? Przecież on nie zarządza budową tylko firmą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Poznałam osobiście właściciela, przemiły człowiek, w dodatku widać że zna się na rzeczy. A lokalizacja... doskonała !
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 14

Też planuje kupić mieszkanie na Gdańskich Tarasach, jedyne co mnie trochę zastanawia to bardzo wysoko opłata za rezerwację... Mają inne inwestycje w Gdyni i ludzie chyba zadowoleni... Ktoś z Was się już zdecydował?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja juz zdecydowałem się na kupno mieszkania na Gdańskich Tarasach jestem w trakcie wpłat pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja również zarezerwowałem mieszkanie u tego dewelopera. Wpłaciłem zaliczkę. Czekam tylko na podpisanie umowy developerskiej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jak ajest opłata za rezerwację w Twoim przypadku. Ja zapłaciłem 10 tyś.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tez się zastanawiam na kupnem mieszkania . Jaki jest czas od wpłacenia opłaty rezerwacyjnej do podpisania umowy przedwstępnej i jaki koszt takiej umowy , jak wygląda procentowo pierwsza transza?
Z góry dziękuje za odp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja rowniez chce podpisac umowe rezerwacyjna ale w tej umowie wystepuje spolka z oo. Malvita i na nia mam wplacic pieniadze czy tez tak macie zawarte umowy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja jestem juz po umowie deweloperskiej i nie mam żadnej zoo Malvita na umowie pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja tez mam wpisaną spółkę Malvita
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Radze uwazac Budowa na Łowickiej 81 mieszkania sprzedane , od 5 mies inwestor unika kontaktu budynek nie oddany do użytku Z strony znikły wszystkie dane dotyczace tego osiedla
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skąd takie rewelacje skoro w internecie nikt nie pisze o nieoddaniu do użytku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja też się zastanawiam na kupnem - czy coś się zmieniło od tej pory i udało Ci się skontaktować z Developerem?
Darek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja tez zaplacilem 10 tys.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przestrzegam przed tym deweloperem,własność mieszkania miała być przekazana ponad 12 miesiecy temu,do dnia dzisiejszego nic sie nie wydarzylo w tym temacie , deweloper nie odbiera telefonów lub odrzuca połączenia, bardzo lekceważące podejście.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

Etap I Tarasów - opóźnienie 6 miesiący, w tym samym czasie zakończono etap II oraz rozpoczęto prace nad kolejnym etapem - stop startinf, start finishing !!! Bardzo lekceważące podejście. Nabywcy są traktowani niczym intruzi. Odradzam komukolwiek zakup mieszkań od Invest PEL
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

miałam rezerwować tam mieszkanie, ale nachalność gościa od sprzedaży mieszkań tak mnie tknęła, że dała sobie spokój. I teraz się z tego cieszę. A za Was trzymam kciuki!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam serdecznie, bardzo jestem zainteresowana tym zbiorowym pozwem, ponieważ kupiliśmy mieszkanie z I etapu Gdańskich tarasów i prezes zarządu Januszek Pellowski postanowił nie wypłacać właścicielom nabytych mieszkań tej śmiesznej kary umownej w kwocie 5zł za dzień, twierdząc, że COVID-19 zalicza się do ,,sił wyższych,,. Panu Prezesowi daty ewidentnie się pomyliły, pomijając fakt, że w
Polce nie było stanu klęski żywiołowej Parlament tego nie ogłosił COVID-19 był łatany metodą ustawową wiec z zasady nie można powoływać się na tak długie opóźnienie w oparciu o epidemię.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

potwierdzam! bo niestety też kupiliśmy mieszkanie na Gdańskich Tarasach, porażka jedna wielka porażka! Wszystkim tym, którzy mają wątpliwości, zapraszam na Kartuską 420B tak od środka przywita was sterta śmieci a na miejscu można spotkać ludzi którzy wykańczają sobie mieszkania, być może są i tacy którzy tam już mieszkają i po ludzku zapytać jak wyglądała/wygląda ich relacja z invest pel.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam! Inwestycja w Gdańskich Tarasach opóźniona o rok czasu. Co z tego, że cena za m2 jest atrakcyjna skoro prowizje dla banku za brak własności idą w tysiące, do tego dochodzą koszty wynajmu mieszkania. Na pytania odnośnie ostatecznego terminu odbioru to "za miesiąc" powtarzane przez rok czasu - zero konkretnych informacji. W umowach deweloperskich wpisuje możliwość egzekwowania odszkodowania przez kupującego w śmiesznej wysokości 1 zł za każdy dzień zwłoki - zapisów nie można negocjować, bo jak nie Ty to przecież ktoś inny zgodzi się i kupi to mieszkanie. Możliwość walki w sądzie o odszkodowanie - co z tego, że jest szansa na wygraną, ale wystarczy, że spółka ogłosi upadłość i żadnych pieniędzy nikt nie zobaczy. Właśnie dlatego powstają spółki córki, typu Malvita sp. z o.o. Bardzo nie polecam! Szkoda nerwów, czasu i pieniędzy.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszkanie na Bukowej zdecydowanie spełniło moje oczekiwania. Nawet ponad!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
więcej o inwestycji tego dewelopera znajdziesz tutaj

http://www.ingro.pl/title,Wzgorze_Sw__Maksymiliana,investment,102.html

http://www.ingro.pl/title,Orlowskie_Tarasy,investment,101.html
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ostatnio kupiłam mieszkanie na Wzg. Śniadeckich 4 i muszę powiedzieć że standard wykończenia ok cena też w miarę winda podziemna hala garażowa mi się podoba ... cenę można negocjować no i centrum
wg mnie ok
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 5

Czy już ktoś dostał zawiadomienie o odbiorze mieszkań na kartuskiej czyli Gdańskie tarasy ,według mnie to powinien już być odbiór pisze że planowo Maj ,czerwiec a wszystko w proszku .Czy to uczciwy Deweloper proszę o opinie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tego co słyszałem odbiory przesunięte na listopad. Hossa w październiku oddaje już całe osiedle Bulwary, a investpel nie może wykończyć jednego budynku. Patrząc na to co tam się dzieje, odradzałbym.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

na fb jest grupa nowego osiedla na Jasieniu, jest tam dużo ciekawych informacji odnośnie budowy. rozważającym kupno mieszkania polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

czy moglbys powiedziec jak nazywa sie ta grupa na FB niestety przestaje ufac temu developerowi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podpisuje sie również pod pytanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę wpisać,, Osiedle Gdańskie Tarasy,,
choć bardziej polecam grupę,,Gdańskie Tarasy czyli idziemy po swoje do sądu z Invest Pel!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak to wszystkoprawda rowniez pisalam o odsetki ale to wina covidu tego nie mozna im darowac ja jestem inwalidka zmienili mi miejsce postojowe na inne robia co chca zero szacunku zrobilam wielka awanture w biurze bo na zmienionym miejscu kto inny parkowal to sa oszosci nie uczciwi ludzie klamcy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam
Nie mogę odnalezc grupy Gdanskie tarasy czyli idziemy........... prosze wskazac jak znależć ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przesuneli na listopad, zaraz luty i dalej zero odzewu z ich strony, cyrk
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety zaczął się wrzesień a na I etapie kolejne przesunięcie, tym razem na dalszą część października. Czy tu można mówić o uczciwym deweloperze jeżeli nie chce wpuszczać ludzi aby obejrzeli mieszkania, w mieszkaniach mnóstwo elementów dodatkowych których na planach nie było, już informują że nie będą wypłacać kar umownych, o jakąś informację to musisz się dobrze nachodzić, sami z siebie nie udzielają informacji, obsługa z biura sprzedaż nie wie dosłownie nic co gdzie i dlaczego ma się znajdować na osiedlu. Kpina z ludzi którzy powierzyli im majątki.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

Invest Pel - nie kończy w terminie swoich inwestycji a rozpoczyna kolejne . Nie informują nas o rzeczywistym terminie przekazania mieszkania , za kazdym razem nowa wersja ... Nie otrzymujemy oficjalnych informacji o formalnościach - powinniśmy otrzymywać raporty z wykonanych prac , ale to nie są standardy tego developera .

Dziwię się ludziom , że decydują się inwestować pieniądze u tak niepewnego depelopera i wpłacają zaliczki na poczet wybudowania mieszkań w kolejnych etapach . Zarząd Invest Pel lekceważy klientów , w ogóle nie zależy mu na oddaniu nam mieszkań .
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niestety nie jest to uczciwy deweloper. Podpisałam umowę rezerwacyjną, wpłaciłam opłatę rezerwacyjną. Na chwilę obecną jestem po rozwiązaniu tejże umowy. Zwrot pieniędzy bezstresowo się nie odbył. Podpisali ze mną umowę rezerwacyjną na lokal mieszkalny, który ostatecznie okazała się lokalem użytkowym. Poza tym terminy o których mówią są wzięte z kosmosu. Zdecydowanie nie polecam. Radzę omijać invest pel szerokim łukiem.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1

W umowie było napisane lokal użytkowy czy lokal mieszkalny?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Omijać tego dewelopera szerokim łukiem, nieuczciwy, robi ludzi w balona
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szkoda, że nie wiedziałam tego 2 lata temu i niestety kupiliśmy tam mieszkanie :(
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry