Invest Projekt

Nadzór budowlany

Gdańsk, Bolesława Chrobrego 96

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kasia i Piotr - opinia wątek zamknięty Przed zakupem domu postanowiliśmy zasięgnąć opinii eksperta. Wybór padł na...
~Kasia i Piotr
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 maja 2021

Daro - opinia wątek zamknięty Bardzo solidny, dokładny,rzetelny fachowiec.Znalazł usterki, na które z...
~Daro
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 lutego 2021

Magdalena - opinia wątek zamknięty Skorzystałam z usług Pana Bartosza kilka tygodni temu przy wstępnym odbiorze...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 grudnia 2020

Rafał - opinia wątek zamknięty Z usług P. Bartosza skorzystałem ok. .5 roku temu. Ale pisząc tą opinię...
~Rafał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 lipca 2020

Martyna - opinia wątek zamknięty Skorzystałam z usług p. Bartosza przy odbiorze mieszkania. Polecam...
~Martyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 maja 2020

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Odbior mieszkania z pomocą Pana Bartosza przebiegł bardzo sprawnie. Pan...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 lutego 2020

Eleonora Sowińska - opinia wątek zamknięty Pan Bartosz sprawnie i solidnie przygotowany przystąpił do oceny wykonanych...
~Eleonora Sowińska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 lutego 2020

Agata - opinia wątek zamknięty Polecam z pełnym przekonaniem Pana Bartosza - jest specjalistą z prawdziwego...
~Agata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 lutego 2020

Paweł - opinia wątek zamknięty Odbiór mieszkania to złożona sprawa, która wymaga sprawdzenia wielu rzeczy...
~Paweł
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 lutego 2020

kamil - opinia wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę Polecić usługi Pana Bartosza w zakresie pomocy w...
~kamil
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 lutego 2020

Marek - opinia wątek zamknięty Bardzo Polecam Pana Bartosza! Bardzo sprawnie i w krótkim terminie udało się...
~Marek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 stycznia 2020

Jagoda - opinia wątek zamknięty Pan Bartosz jest świetnym fachowcem! Bardzo dokładnie sprawdził moje...
~Jagoda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 stycznia 2020

Piotr - opinia wątek zamknięty W ostatniej chwili bo dokładnie na dzień przed odbiorem nowego mieszkania...
~Piotr
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 grudnia 2019

Tamara - opinia wątek zamknięty Mogę z czystym sumieniem polecić usługi Pana Bartosza. Niezwykle dokładny i...
~Tamara
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 grudnia 2019

Kwiatkowski Mateuss - opinia wątek zamknięty Rzetelna, dokładna i profesjonalna praca przy odbiorze mieszkania, bardzo...
~Kwiatkowski Mateuss
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 grudnia 2019

Profesjonalista godny polecenia! wątek zamknięty Polecamy Pana Bartosza z czystym sercem i sumieniem! Pomagał nam w odbiorze...
~Martyna i Kasper
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 października 2019

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Bardzo dokładny i sumienny Pan. Przed odbiorem wysłałam plan mieszkania oraz...
~Ola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 października 2019

Odbiór mieszkania w Brzeźnie wątek zamknięty Pan Bartosz odebrał w moim imieniu mieszkanie w stanie deweloperskim....
~Bartosz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 września 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry