Widok
kupiłam ostatnio w tej inwestycji mieszkanie - sprawdziłam go dokładnie były zmiany ( własnościowe) po rozmowie z deweloperem wiem że po prostu została inwestycja przejęta w między czasie i od tego czasu wszystko sie ruszyło - tez rozmawiałam z osoba która niedaleko pracuje i faktycznie potwierdza że faktycznie robotnicy sa i sie sporo dzieje - a I budynek w srodku ma sie całkiem nieźle a wiem że teren na zewnątrz będa porządkować jak tylko pogoda pozwoli - kupiłam w I budynku mieszkanie 3 pokojowe - przekonał mnie układ mieszkania.
Wiem co pisze bo widzę ta niby budowę codziennie. Osiedle na przeciwko maciejka jest budowane solidnie A to żal mówić jak było klejone i robione. Wystarczy kilka dni deszczu i woda stoi w garażach. Ten blok od ulicy jest cały do remontu w środku podobno nic się nie schodzi że sobą jestem zdziwiona że w takiej cenie ktoś kupuje tak tanio robione mieszkania