Widok
Kupiliśmy mieszkanie w Straszynie w 2015 r. od firmy bdm sp. z o.o. w bloku, w którym wydawać by się mogło jest już na wykończeniu (brakowało dosłownie kilku detali). Otrzymaliśmy klucze, nastąpił remont. Datę podpisania aktu notarialnego każdy z mieszkańców miał ustaloną na inny miesiąc/ rok. Na tę najważniejszą chwilę czekaliśmy ponad 2, niektórzy i 3 lata!! Dzięki zaangażowaniu mieszkańców, naszemu dodatkowemu wkładowi finansowemu i naciskaniu na "dewelopera" by złożył w końcu komplety dokumentów do odpowiednich instytucji oraz patrzenia mu we wszystkim na ręce ( a był on niesamowicie oporny, potrafił w ogóle nie odbierać telefonu-mowa o wspólniku pana R.) udało się i w 2018 roku nareszcie podpisaliśmy akty, ale nie wiem czy nasz stres i nerwy były tego warte... I wiedząc wtedy to co teraz nie zdecydowalibyśmy się na zakup u tego "dewelopera"... To tak w wielkim skrócie
Niestety deweloper budował bloki również zima gdy pogoda nie pozwalała na te prace to wszystko wytrzyma parę lat. 2 blok w środku to całkowita kaplica źle wykonany i niestety do garaży w 1 bloku wlewa się woda gdy kilka dni pada. To wszystko jest klejone na słowo honoru. Deweloper uprawia samowolke z którą walczą tutejsi mieszkańcy np burzowke poprowadził przez działki nie pytając właścicieli o zgodę. Ceny ma naprawdę na dobrym poziomie ale jakość wykonania tragiczna nie wiem skąd weźmie odbiory. naprawdę jeśli ktoś nie kupił tam mieszkania to dobrze zrobił. Z resztą najbardziej śmieszy nas wizja parkingów i zieleni wokół bloków bo przecież na każdej działce stoi blok obok są cudze działki i droga nie wiem dlaczego ludzie myślą że znajdzie się tam miejsce na parking i zieleń. Deweloper nigdy nie rozmawiał z mieszkańcami notorycznie syfi drogę i ma wszystko w poważaniu próbuje drogo ludziom sprzedać szmelc
Wg. agentki z biura Tyszkiewicz deweloper do końca maja ma zapewnić pełne przyłącze wody. Ponoć rozpoczynają się już pracę montażowe przyłącza wody i kanalizacji do budynku. Czy ktoś z Państwa się orientuje czy tak faktycznie jest? Zastanawiamy się nad rezygnacją, już pal licho tą kwotę rezerwacyjną. Czy ktoś z Państwa ma jeszcze informacje o jakiś niejasnościach?
Coraz więcej znaków zapytania... Mam złe przeczucia. Standard wykonania "skopiowali" ze strony Osiedla Maciejka, które powstaje obok!!! Raczej materiał, z którego zrobione są ściany nie jest silikatem a dodatków z tytancynku też nie widziałem:) To jakieś kpiny. Porównywałem oferty tylko kilka minut, decyzja padła na Maciejkę
Z zona chcielismy tez kupic tam mieszkanie. Bylismy ogladac blok pod koniec marca i posredniczka wspominala ze do pierwszego bloku klucze oddadza czesci lokatorow juz pod koniec kwietnia reszta do konca czerwca. Blok obok mial oddac klucze lokatorom do konca wrzesnia. Z racji twgo ze blisko mieszkamy to wstrzymalismy sie z decyzja i postanowulismg obserwowac budowe. wedlug nas tak hak bylo na koniec marca tak jest i dzisiaj. totalnie nic sie nie zmienilo. Czy mozecie powiedziec czy wogole ktokolwiek dostal klucze do jakiegokolwiek mieszkania ? porownujac do osiedla obok to MEGA PRZEPASC. Wspolczuje wszystkim ktorzy tam dokonali zakupu mieszkania.
Na stronie zamieścili oficjalny komunikat. Wygląda, że forum wzbudza niepotrzebne plotki -> http://osiedle-slonecznystok.pl/