Widok
Cebula??? Człowieku a jak mam was nazwać ? wychodzę na balkon i widzę wasz pseudo kontener na śmieci zawalony po brzegi wiatr rozwala je na wszystkie strony jak to nazwać? Wiesniactwo buractwo smierdziele??? Prawda jest taka że deweloper to oszust nawet nie macie odbiorów i smietnikow. To chyba dobrze ze ludzie chcą ostrzec innych??? Kasa wydana i teraz boli że inni mieli rozum
proszę uważajcie nie liczcie na niego od razu prawnik i odstąpienie od umowy !!!!!!!
Nie ma co liczyć na szybkie akty , znam Pana Andrzeja , straszny człowiek kupiliśmy mieszkanie w Straszynie od niego i jego wspólnika ,masakra czekaliśmy 3 lata na akt notarialny i to po wielkich aferach i musielismy sami wykańczać nasz blok do odbioru , Nigdy więcej , teraz po rza kolejny zmienił firmę ze Słonecznego Stoku sp zo.o. na Południowy Stok sp . zo.o. . wycofujcie się jak jeszcze możecie ----
U tego człowieka jak bedziecie mieli odbiór i akty w 2020 roku to będzie naprawde wyczyn . Jest Maj 2019 i zobaczcie jaki jest postęp prac ---- ŻADEN --- .
Nie ma co liczyć na szybkie akty , znam Pana Andrzeja , straszny człowiek kupiliśmy mieszkanie w Straszynie od niego i jego wspólnika ,masakra czekaliśmy 3 lata na akt notarialny i to po wielkich aferach i musielismy sami wykańczać nasz blok do odbioru , Nigdy więcej , teraz po rza kolejny zmienił firmę ze Słonecznego Stoku sp zo.o. na Południowy Stok sp . zo.o. . wycofujcie się jak jeszcze możecie ----
U tego człowieka jak bedziecie mieli odbiór i akty w 2020 roku to będzie naprawde wyczyn . Jest Maj 2019 i zobaczcie jaki jest postęp prac ---- ŻADEN --- .
I faktycznie jest to porażka. Mamy maj 2019 r. a deweloper z miesiąca na miesiąc zwodzi odnośnie odbiorów. Nie mówiąc już o drodze której nie będzie bo Pan R. ma tylko 20% udziału w niej i nic z nią nie zrobi. Może po przeniesieniu własności na swój rachunek ją zrobimy. Jeżeli macie zdrowe zmysły omijajcie tą "inwestycję" szerokim łukiem.
Dokładnie, proszę uzbroić się w cierpliwość, bo wykończenie budynków to "pikuś" w porównaniu z tym, co czeka tego pseudo dewelopera w urzędach w związku z odbiorami, a później z przeniesieniem własności, które daję sobie rękę uciąć znacznie się opóźni. Nie życzę Państwu źle, proszę po prostu trzymać rękę na pulsie i mu nie ufać.