Widok
Na czerwiec nadal sytuacja wygląda tak że bloki nie mają wody i kanalizy. Dodatkowo oszust musiał sprzątać burzowke bo sobie poprowadził ja przez działki innych nie pytajac nikogo o zdanie A lokalni mieszkańcy wiedzą z kim mają do czynienia i patrzą mu dokładnie na ręce więc niech nie myśli że znów zrobi cos po cichu bo kłamstwo ma krótkie nogi. Ogólnie bardzo współczuję ludziom którzy dali mu się nabrać.
Cały czas na forum dotyczącym tego osiedla ktoś pisze o Maciejce ,a co to osiedle jest idealne?Nie wiem czy ktoś po złości wypisuje te negatywne komentarze ?może z sąsiedztwa.W blokach dużo się dzieje,montowane sa okna w drugim budynku ,bramy garażowe,wykończenia wewnątrz więc się dzieje .Na zewnątrz prace mają być zakończone do końca września..Osobiście często tam jeżdze i doglądam bo kupuje tam mieszkanie .Może trzeba poczekać z tymi negatywnymi komentarzami.Jezeli będą opóźnienia to wtedy można narzekać.... i wyciągać wnioski.
Ludzie mają pretensje o złe komentarze wiadomo zapłacone to niezbyt miło się to czyta ale przecież tu nawet pojawili się ludzie że Straszyna gdzie działy się cyrki. Nikt nie ma w interesie obrażania inwestycji ale jeśli się widzi te bloki lub zna historię oszukanych ludzi to po prostu się to opisuje nie na się na co obrażać. Tylko maciejka nawet osiedle południowe ekolanu szło jak świeże bułeczki blok za blokiem się budował.
Póki co widziałem chyba dwa zamieszkałe mieszkania ale generalnie to lipa nie mówię tego złośliwie ale bardzo źle to wygląda nie ma informacji w postaci tablicy jak byłem to nie było, ''budowa'' nie ogrodzona w żaden sposób teraz latem gdy tak ciepło to robotników nie widać, Miałem kupić mieszkanie w bloku drugim tym jeszcze nie zrobionym to fantastyczni agenci nieruchomości zapewniali mnie że do końca czerwca uda się blok wykończyć i oddać do użytku a na dzień dzisiejszy to nawet nie jest ocieplony. Byłem w środku to wygląda tak ze w środku nic się nie dzieje
Ciekawy jestem bo wątek przycichl jak tam budowa bo widzę że dużo ludzi mieszka bo po balkonach widać A drzwi w 1 budynku od tygodnia stoją rozwalone i chyba nie ma im kto naprawić.współczuję tym co mu zaufali ale fakt jeśli ktos ich nie sprawdził i nie przyjechał na miejsce mógł uwierzyć że budowa bezie solidna A wokół bloków będzie pas zieleni i parkingi- fantazji przy wizualizacji na stronie nie można im odmówić;)