Widok

Inwestycja Słoneczny Stok Maćkowy

Witam.Czy ktoś coś słyszał o tej inwestycji? Dwa kameralne budynki przy ul. Elżbiety Zawackiej w Gdańsku Maćkowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,
Czy ktoś z was kto zakupił mieszkanie w budynku nr 2 ma jakikolwiek kontakt z deweloperem i wie jak przebiega budowa? Ile jeszcze opóźnienia przewiduje deweloper? My obecnie nie mamy żadnego kontaktu ze strony agenta ktory sprzedal nam mieszkanie, musimy sami dopominac sie o jaką kolwiek informację z budowy i o informacje o opóźnieniach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Woni cebulą, a nie dobrym sercem. Szczególnie za pomoc typu: osoby które kupiły tam mieszkanie są durne i bez rozumu, lub współczuję im zakupu... Cebula..... Ale jaki kraj taka pomoc czego się spodziewać...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jaka cena taka jakość...ludzie z dobrego serca wola ostrzec innych A przynajmniej zwrócić uwagę że przy kupnie mieszkania cena nie powinna być jedynym wyznacznikiem bo można się rozczarować A potem trzeba mieszkać i bez sensu wylewać potem swoje żale;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kostka ma być położona pod takim kątem aby woda splywala do wyznaczonych miejsc a nie stała na środku... Atakujący polecam znaleźć inna inwestycje lub hobby gdyż niedługo będziecie się nudzić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ahaaa zapomniałbym... Jeżeli chodzi o poziomy kostki przed blokami bardziej bym się martwił gdyby wszystko było równe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W ostatnim czasie jestem na inwestycji co drugi dzień... Elektryk działa, przyłącza wodno kanalizacyjne już zrobione, tynkarze jadą od ostatniego piera także w środku lecą pełna para... Na zewnątrz w jednym budynku parkingi już zrobione w drugim jest już położony kawałek pod garażami... Po nowym roku ma być zrobiona reszta kostki... Fak faktem woda się zbiera. Ale studzienki rozsaczalne są już zrobione, nie sa jeszcze podlaczen gdyż muszą wyschnac łączenia kręgów... Także niedługo do atakowania inwestycji zostanie tylko sama droga dojazdowa. Ale myślę że to też zostanie niedługo zrobione.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kogo tak interesuje, gdzie co będzie,ze jest błoto ,nie będzie parkingów,nie ma papierów .Ludzie mieszkacie tam gdzie mieszkacie to sie nie wcinajcie z negatywnymi komentarzami.Nikt nie musi byc kretynem ze kupil tam mieszkanie.Idealnie nie bedzie za ta cene i dobrze o tym niektorzy wiedzieli.Wody w garazach nie ma,w srodku mieszkania sa w miare dobrze zrobione, a to ze jest bloto ,to jest na razie teren budowy, ze jest krzywo kostka polozona ,kupa smiechu....Opoznienia są i bedą nawet u dużych deweloperow.Niektorzy nie maja cisnienia zeby od razu tam mieszkać.To zalezy od prywatnej sytucji kazdej rodziny...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Tand bardzo pieknie okreslil wszystko. i oczywiscie bardzo opozniajaca sie inwestycja. ciekawe jak z odbiorami wlasnie wyglada sprawa, a gdybym kupil tam mieszkanie to wlasnie antene mialbym praktycznie obok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niech obrońca inwestycji napisze czy odbiory już ma? Bo ludzie mieszkają ale chyba z dokumentami nie Jet wszystko ok?:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie bawi do łez fakt, że na wizualizacji macie dużo miejsc parkingowych i pas zieleni A budynki niemal stykaja się z drogą A swoje auta parkujecie gdzie się tylko da bo droga to 1 wielkie bagno. Nie można mieć pretensji do negatywnych komentarzy tylko Dlatego że kupiło się mieszkanie które może w państwa ocenie jest super Ale każdy kto mieszka w okolicy i widzi jak to jest budowane z dobrej woli chce ostrzec ludzi. Skoro nie każdy dojdzie do afery że straszyna to może tutaj chociaż czegoś się dowie..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

2018-12-28 10:47:41
Argumenty takie ze to szmira. Gdzie chca stawiac kolejne bloki? Gdzie parking? I ta antena obok budynku
Wszystko jest. No i co z tą anteną? Mialby ją pan w pokoju? Na balkonie? Zawiść ludzi nie zna granic, nie rozuiem po co sie wypowiadac na temat, na ktory nie ma się zielonego pojęcia, zwłaszcza jeśi nie kupiło się tam mieszkania. Zenujące cebulactwo wychodzi z pana. haha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Argumenty takie ze to szmira. Gdzie chca stawiac kolejne bloki? Gdzie parking? I ta antena obok budynku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

2018-12-10 06:17:46
Akurat nie byłem tym kretynem który kupił tam mieszkanie i dam się omamić agencji nieruchomości której przedstawiciel mówił mi w czerwcu że budynek na 1000% będzie oddany we wrześniu...
Uwielbiam taki brak argumentów :)
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Akurat nie byłem tym kretynem który kupił tam mieszkanie i dam się omamić agencji nieruchomości której przedstawiciel mówił mi w czerwcu że budynek na 1000% będzie oddany we wrześniu...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

2018-11-29 09:09:51
tak a jakieś odszkodowania przewidziane za opóźnienie ?
Oczywiscie jeśli masz w umowie, że deweloper płaci odszkodowanie za opoznienia, to mozesz się domagac ;) chyba wiesz, co podpisujesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak a jakieś odszkodowania przewidziane za opóźnienie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, zastanawiamy się z mężem nad kupnem jednego z mieszkań. Pani z biura już na wstępnie zaznaczyła, że były opóźnienia w terminach, wyjaśniła też skąd się wzięły, rozmawialiśmy z mieszkańcami oddanego budynku, którzy zaprzeczyli zalewaniu garaży. Najlepiej pisać negatywne komentarze jak się nie ma pojęcia o sprawie.
Pozdrawiam, sąsiadka ze Słonecznego Stoku :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Parę robotników robiło wjazd do garażu do 1 bloku. Dobrze że jednak nie kupiłem tam mieszkania. Bardzo współczuję mieszkańcom jak będzie ulewa. Nie dość że poziomy im się średnio schodzą to nie mają skarpy zabezpieczonej esh tragedia całą woda bezie w garażach. Porażka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też się nad tym zastanawiam i ciekawe co tam się teraz dzieje. Jest tu ktoś może z tych osób co już tam mieszkają i ma jakieś informacje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam rowniez zakupilam mieszkanie w bloku nr.2
nr.do kontaktu to: 502-847-952
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0