Widok

Inwestycja Słoneczny Stok Maćkowy

Witam.Czy ktoś coś słyszał o tej inwestycji? Dwa kameralne budynki przy ul. Elżbiety Zawackiej w Gdańsku Maćkowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fantastyczni agenci wciskaja kit ze wszystko idzie dobrze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie zastanawiam się nad kupieniem tam mieszkania ale poczytałam to forum i mam pewne obawy... powiedzcie jak wyglada teraz sytuacja ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podobnie było w straszynie i na pięknym gadaniu się skończyło. Jechałem codziennie z pracy i nigdy więcej niż 2 osoby w 2 budynku nie widziałem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pracownicy sie uwijali. Częśc w pierwszym bloku, częśc w drugim. Teraz fakty oby prawdziwe. 1 wszy blok, robotnicy mają podokanczac rzeczy w dwa tygodnie. Wszystko gotowe ma byc do konca października wraz z zagospodarowaniem terenu. Podobno geodeta robił pomiary. Problem jest taki ze na razie popsuła się koparka. Blok nr 2, bedzie mozna tam wejśc pod koniec października a termin końcowy do oddania to prawdopodobnie koło grudnia. Pan dewelper zapewnił mnie że idą teraz całą parą. Mam nadzieje i oby bo nerwy były już trochę na wykończeniu. Trzeba teraz jeździć, kontrolować i nie pozwolić na dłuższe przerwy. Chętnie podziele się opiniami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przyszły mieszkaniec z bloku nr. 2 Podaje nr. do kontaktu 505113053.Żeby trochę uspokoic Państwa byłem wczoraj i dzis na budowie. Rozmawialem z jednym z mieszkańców z bloku nr1. O dziwo pełno robotników, pytalem sie jednego z nich to wczoraj było 9 ciu. Podobno od tygodnia taka ekipa pracuje i sie uwija. Dziś dodatkowo spotkalem Pana dewelopera
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

brawo pani pan anonim popieram to sa jaja i skandal................
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

brawo pani pan anonim popieram to sa jaja i skandal................
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

panie michale brawo...ma pan racje porazka jest wzresien..to jest tam skandal caly czer lip i sierp nic ani jednego robotnika farsa jakas....coz wspolczuje ....pewnie to kidys nastapi ale nerwow i czasu ci ludzie naduzyja....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hahahaaha ot oddali 1 lipa hahaahaha kon by sie usmial
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pon terminie 4 miesiace.....i co dalej??????ciemno wszedzie glucho wszedzie co to bedzie?>??????????????co to bedzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

co sie dzieje???????OD 4 msc nikogo tam na budowie nie ma..,....pogoda piekna powinni robic a tu cisza zywej duszy nie ma wspolczuje jak zacznie lac jesien w gumowcach ludzie beda bo jak te bloto tam i dziury to wspolczuje....a pracownikow nie ma....nie ma kasy nie ma robotnikow proste...a gdzie kasa????zaplacona przez kupujacyh????pytanie do dewelopera brawo deweloper!!!! cwaniak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dokladnie!!!! deweloper ktory nie odbiera tel odklada sluchawke itd itp to skandal...miga sie od opdpowiedzi a wy ludzie daliscie pieniadze wlasne blagam i wy przepraszacie grzecznie a ten rzuca sluchawke???nie odpowiada kreci...?ludzie mieli odbior w kwietniu a jest wrzesien!!! i boja sie zadzwonic??/haaaaalo ludzie!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

i jak woda jest wszystko ok????? watpie zimna tak ale reszta w d*pie czarnej widzicie jakichs pracownikow na budowie?????smiechu warte wspolczuje rok to malo...dziwne to wszystko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo chętnie się spotkam. Myślę że sytuacja jest bardzo niepokojąca, trzeba omówić plan działań. Proszę podać swój nr tel do kontaktu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

J.
2018-09-10 10:17:58
Czy jest ktos chętny na spotkanie z przyszlych mieszkanców zeby porozmawiac o zaistnialej sytuacji i omówić plan działania, ruszyc coś w tej sprawie?
prosze o kontak pilny sasiadka nr podalam na forum
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bardzo chetnie prosze o pilny kontakt...moj nr tel....880713497 prosze o nr tel panstwa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy jest ktos chętny na spotkanie z przyszlych mieszkanców zeby porozmawiac o zaistnialej sytuacji i omówić plan działania, ruszyc coś w tej sprawie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To nie tylko ona bo i pan agent też twierdził że ekipa budowlana da rade wszystko ogarnąć i te teksty że trzeba się śpieszyć i wpłacać nie małą zaliczkę. Mnie już nawet zaniepokoił e-mail samego dewelopera.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To nie tylko ona bo i pan agent też twierdził że ekipa budowlana da rade wszystko ogarnąć i te teksty że trzeba się śpieszyć i wpłacać nie małą zaliczkę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po kilku wizytach na budowie wiedziałem że to bedzie mina. Wspólczuje tym którzy się dali nabrać. Serdeczne pozdrowienia dla pani agentki ktora tak pięknie kłamała.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0