Widok
Witam,
Czy ktoś z was kto zakupił mieszkanie w budynku nr 2 ma jakikolwiek kontakt z deweloperem i wie jak przebiega budowa? Ile jeszcze opóźnienia przewiduje deweloper? My obecnie nie mamy żadnego kontaktu ze strony agenta ktory sprzedal nam mieszkanie, musimy sami dopominac sie o jaką kolwiek informację z budowy i o informacje o opóźnieniach.
Czy ktoś z was kto zakupił mieszkanie w budynku nr 2 ma jakikolwiek kontakt z deweloperem i wie jak przebiega budowa? Ile jeszcze opóźnienia przewiduje deweloper? My obecnie nie mamy żadnego kontaktu ze strony agenta ktory sprzedal nam mieszkanie, musimy sami dopominac sie o jaką kolwiek informację z budowy i o informacje o opóźnieniach.
Witam ,przyszly mieszkaniec bloku nr.2.Dziś byłem na budowie i od czasu bezruchu od czerwca do wrzesnia naprawde widać postęp.W ciągu grudnia położono sporo kostki pod garazami,jest zrobiona częśc chodników ,studzienki i odplywy osadzone.Nie wiadomo jak wykończenia w srodku bo akurat tam nie zaglądalismy.Zakończenie prac jest planowane na 15 lutego .Jest jakaś szansa..Wszystko zalezy jak pan deweloper poradzi sobie z pracami zagospodarowania terenu zimową aurą .
uwaga na tego dewelopera !!!!!!!!
jest to dawny deweloper biuro doradców majątkowych w straszynie .
tyle że jego wspólnik ---zaginął--- narobił długów i musieli zmienić nazwę , wiele ludzi musiało dopłacać do swoich nieruchomość .
średnio---- wykończenie jednego bloku zajmuje im około 2 - 3 LAT .
gdzie w rezultacie po dodatkowych kosztach kredytu już tak tanio się nie zrobiło .
ostatnia sytuacja w straszynie dworcowa - niektórzy właściciele mieli bardzo duże problemy z aktem notarialnym .
przestrzegamy uwaga .
jest to dawny deweloper biuro doradców majątkowych w straszynie .
tyle że jego wspólnik ---zaginął--- narobił długów i musieli zmienić nazwę , wiele ludzi musiało dopłacać do swoich nieruchomość .
średnio---- wykończenie jednego bloku zajmuje im około 2 - 3 LAT .
gdzie w rezultacie po dodatkowych kosztach kredytu już tak tanio się nie zrobiło .
ostatnia sytuacja w straszynie dworcowa - niektórzy właściciele mieli bardzo duże problemy z aktem notarialnym .
przestrzegamy uwaga .
Wszystko jest zgodne z planami zagospodarowania. Niektorzy maja te plany przed oczami. Droga tymczasowa pseudo prywatna. Dlaczego własciciel jej jeszcze nie odgrodził jak straszy mieszkańców? A kwestia dojazdu to sprawa otwarta. Droga musi byc utwardzona. Woda zniknela ktora zalegala i niektorzy szeroko się o tym rozpisywali to błoto tez z czasem zniknie.
Witam czy ktoś jeszcze kupił mieszkanie w budynku koło anteny? Ostatnio widzieliśmy w środku jak wygląda jednym słowem dużo jeszcze do zrobienia A termin oddania kluczy tuż tuż. Deweloper niepotrafi dostarczyć papierów co chwilę jakieś błędy nie odbiera telefonów, zakręcony to mało powiedziane. Jednym słowem masakra. Ci co kupili mieszkanie w proszę o opinie