Widok

Inwestycja Słoneczny Stok Maćkowy

Witam.Czy ktoś coś słyszał o tej inwestycji? Dwa kameralne budynki przy ul. Elżbiety Zawackiej w Gdańsku Maćkowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jaka cena taka jakość...ludzie z dobrego serca wola ostrzec innych A przynajmniej zwrócić uwagę że przy kupnie mieszkania cena nie powinna być jedynym wyznacznikiem bo można się rozczarować A potem trzeba mieszkać i bez sensu wylewać potem swoje żale;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Woni cebulą, a nie dobrym sercem. Szczególnie za pomoc typu: osoby które kupiły tam mieszkanie są durne i bez rozumu, lub współczuję im zakupu... Cebula..... Ale jaki kraj taka pomoc czego się spodziewać...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Witam,
Czy ktoś z was kto zakupił mieszkanie w budynku nr 2 ma jakikolwiek kontakt z deweloperem i wie jak przebiega budowa? Ile jeszcze opóźnienia przewiduje deweloper? My obecnie nie mamy żadnego kontaktu ze strony agenta ktory sprzedal nam mieszkanie, musimy sami dopominac sie o jaką kolwiek informację z budowy i o informacje o opóźnieniach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę o namiar chętnie się skontaktuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę o maila z numerem kontaktowym na servicechyla@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wystarczyło wcześniej znalesc wątek bo ktoś inteligentny go założył by się właśnie czegoś o inwestycji dowiedzieć. To tak jak na szadolkach bum był A teraz lamenty że im śmierdzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam ,przyszly mieszkaniec bloku nr.2.Dziś byłem na budowie i od czasu bezruchu od czerwca do wrzesnia naprawde widać postęp.W ciągu grudnia położono sporo kostki pod garazami,jest zrobiona częśc chodników ,studzienki i odplywy osadzone.Nie wiadomo jak wykończenia w srodku bo akurat tam nie zaglądalismy.Zakończenie prac jest planowane na 15 lutego .Jest jakaś szansa..Wszystko zalezy jak pan deweloper poradzi sobie z pracami zagospodarowania terenu zimową aurą .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie chce martwić sąsiada ale byłem w 1 bloku- ludzie mieszkają owszem, ale to jak to wygląda wewnątrz to tragedia. Ja już przestałem liczyć na luty...Cyba że zrobią tak byśmy mogli zamieszkać A kończyć będą przez kolejne miesiące...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też nie chcę martwić bo wejdziecie, utopicie kasę a potem będzie żal i kupa nerwów bo deweloper będzie odkładał terminy i zwodził jak nas.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

uwaga na tego dewelopera !!!!!!!!

jest to dawny deweloper biuro doradców majątkowych w straszynie .

tyle że jego wspólnik ---zaginął--- narobił długów i musieli zmienić nazwę , wiele ludzi musiało dopłacać do swoich nieruchomość .

średnio---- wykończenie jednego bloku zajmuje im około 2 - 3 LAT .

gdzie w rezultacie po dodatkowych kosztach kredytu już tak tanio się nie zrobiło .

ostatnia sytuacja w straszynie dworcowa - niektórzy właściciele mieli bardzo duże problemy z aktem notarialnym .

przestrzegamy uwaga .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

popieram znam sytuację i stres ludzi . to jest taki deweloper że pewnie zaraz zniknie .

naprawdę zastanówcie się 10 razy przez zakupem !!!!!!!!!!

to jest ta sama firma pod inną nazwą !!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widziałam wizualizację tego osiedla n
Niestety Niue ma możliwości zmieszczenia tylu rzeczy co na rysunku. Na działce prywatnej która nie należy do dewelopera jest teren rekreacyjny A przy ulicy zmieści się nawet auto. Wystarczy przyjechać i zobaczyć że plany nie mają nic wspólnego z rzeczywistością
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tu nawet nie ma co na plany patrzeć wystarczy zobaczyć ze stoją 2 bloki A droga to 1 wielkie bagno bo tam jest jakaś inna droga do jakiejś firmy, ale jak ja zamkna to kaplica samochody z błota nie wyjadą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko jest zgodne z planami zagospodarowania. Niektorzy maja te plany przed oczami. Droga tymczasowa pseudo prywatna. Dlaczego własciciel jej jeszcze nie odgrodził jak straszy mieszkańców? A kwestia dojazdu to sprawa otwarta. Droga musi byc utwardzona. Woda zniknela ktora zalegala i niektorzy szeroko się o tym rozpisywali to błoto tez z czasem zniknie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam czy ktoś jeszcze kupił mieszkanie w budynku koło anteny? Ostatnio widzieliśmy w środku jak wygląda jednym słowem dużo jeszcze do zrobienia A termin oddania kluczy tuż tuż. Deweloper niepotrafi dostarczyć papierów co chwilę jakieś błędy nie odbiera telefonów, zakręcony to mało powiedziane. Jednym słowem masakra. Ci co kupili mieszkanie w proszę o opinie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nam w Straszynie zajelo dużo czasu i nerwów odzyskanie papierów. Nie chce martwić ale bez walki i nerwów się nie uda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziś byłam na budowie i drugi budynek wygląda całkiem nieźle parking jest skończony mam pytanie czy ktoś się orientuje kiedy będą odbiory mieszkań bo z panem deweloperm ciężko się dogadać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak państwo kupili mieszkanie w drugim bloku to proszę o telefon, również zakupiłem i chciałbym porozmawiać.
517092854
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chodzi o budynek nr 2 to proszę o kontakt, 517092854
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wspolczuje panstwu to oszust........................
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1