Widok
Dokładnie, proszę uzbroić się w cierpliwość, bo wykończenie budynków to "pikuś" w porównaniu z tym, co czeka tego pseudo dewelopera w urzędach w związku z odbiorami, a później z przeniesieniem własności, które daję sobie rękę uciąć znacznie się opóźni. Nie życzę Państwu źle, proszę po prostu trzymać rękę na pulsie i mu nie ufać.
I faktycznie jest to porażka. Mamy maj 2019 r. a deweloper z miesiąca na miesiąc zwodzi odnośnie odbiorów. Nie mówiąc już o drodze której nie będzie bo Pan R. ma tylko 20% udziału w niej i nic z nią nie zrobi. Może po przeniesieniu własności na swój rachunek ją zrobimy. Jeżeli macie zdrowe zmysły omijajcie tą "inwestycję" szerokim łukiem.
proszę uważajcie nie liczcie na niego od razu prawnik i odstąpienie od umowy !!!!!!!
Nie ma co liczyć na szybkie akty , znam Pana Andrzeja , straszny człowiek kupiliśmy mieszkanie w Straszynie od niego i jego wspólnika ,masakra czekaliśmy 3 lata na akt notarialny i to po wielkich aferach i musielismy sami wykańczać nasz blok do odbioru , Nigdy więcej , teraz po rza kolejny zmienił firmę ze Słonecznego Stoku sp zo.o. na Południowy Stok sp . zo.o. . wycofujcie się jak jeszcze możecie ----
U tego człowieka jak bedziecie mieli odbiór i akty w 2020 roku to będzie naprawde wyczyn . Jest Maj 2019 i zobaczcie jaki jest postęp prac ---- ŻADEN --- .
Nie ma co liczyć na szybkie akty , znam Pana Andrzeja , straszny człowiek kupiliśmy mieszkanie w Straszynie od niego i jego wspólnika ,masakra czekaliśmy 3 lata na akt notarialny i to po wielkich aferach i musielismy sami wykańczać nasz blok do odbioru , Nigdy więcej , teraz po rza kolejny zmienił firmę ze Słonecznego Stoku sp zo.o. na Południowy Stok sp . zo.o. . wycofujcie się jak jeszcze możecie ----
U tego człowieka jak bedziecie mieli odbiór i akty w 2020 roku to będzie naprawde wyczyn . Jest Maj 2019 i zobaczcie jaki jest postęp prac ---- ŻADEN --- .